Tak to je téma přímo pro mě. Moc jsem jich za život neměla, zato vždycky stály za to.
Ten, z kterého mám ještě dneska osipky, se stal už před patnácti lety, bylo mi tehdy zhruba sedmnáct a jako správná dcera chalupářů-latifundistů jsem jela busem z Chuchle s dvěma taškami narvanými třešněmi, jak jinak, než že se bude doma zavařovat.
 
Bylo nesnesitelné horko, občas jsem v autobusu zašátrala do tašky a pár třešínek si dala. Na Smícháči mě ukrutná žízeň donutila si koupit kelímek piva, nic jinýho tam totiž krom zelenýho buřta neměli a legendární Pompela mi nejela.
Zkratkou: už na Kačerově mi bylo ouvej, na konečné tehdy Kosmonautů, nyní Chodov už to byla vážně konečná. Z posledních sil jsem vyběhla z metra  na absolutně narvaný nástupní ostrůvek autobusu, kolem kterého byl travnatý "zelený pruh" a maskujíc se z každé strany obrovskými taškami třešní jsem si v letních volných šatičkách na ramínka (s modrými květy, dodnes je vidím, ač jsem je od té chvíle nevzala na sebe!) přidřepla a ..... Prostě muselo to ven.
Kolik chlapů se tam vyskytlo v tu chvíli a chtělo mi s těžkými taškami pomoc, to už se mi jistojistě  nestane do smrti.
 
V této potupné pozici jsem setrvala do setmění, což bylo cca 21.30 a odplazila se domů, kde jsem mezi dveřmi dostala pár facek, kde jsem  tak dlouho (mobily tenkrát ještě byla hudba západu) a od facek rovnou do koupelny, kde jsem se máchala snad do půlnoci....
 
Mezi námi.... ten puch cítím někdy ještě teď.... Na třešně ani pivo jsem nezanevřela, jen mi věřte, že už si to nikdy nedám za sebou!!!
 
 
 Renata    
 

Milá Renato, je zcela normální, že to muselo ven. To známe každá. Každopádně jste skvělá, že jste o tom dokázala takto napsat. Za váš příspěvek zasíláme malý dáreček v podobě prášků Pharmaton Activit. Jde o pilulky, které posilují tělesné a duševní funkce a působí proti únavě. Na vaše trápení tady bohužel nic nemáme (Endiaron), tak s nastávajícím podzimem užívejte jednu tabletku Pharmatonu.

Krásný den přeje

redakce@zena-in.cz

Tohle byl příspěvek ze včerejší diskuze.

Milé čtenářky, pište však na téma zvířátka. Co hezkého vás potkalo s vašimi mazlíčky. A nezapomeňte si hlídat hodinovou soutěž od 11h.

 

Reklama