641ad2d5255e8seznam.jpg
Foto: Profimedia / Kourtney Kardashian jí KitKat tyčinku

Channing Tatum
Herec přiznal, že jeho nejoblíbenějším jídlem je bílý toastový chléb, potřený arašídovým máslem a želé. Tím želé myslel kyselé gumové žížalky a když má chuť, občas si na to rozdrobí ještě křupky.

Jessica Alba
Většina lidí nesnáší, když se v moři nalokají slané vody, protože pálí, ačkoliv je to zdravé. Jessica to naopak vyhledává, záměrně přidává himalájskou sůl do vody, kterou pije každý den. A prý to miluje a pomáhá jí to mít dostatek energie po celý den.

641ad1d2d8393image.jpg
Foto: Shutterstock

Jessica Biel
Manželka Justina Timberlaka přiznala, že jí ve sprše. Říká, že takový je život matky. Nic nestíhá, tak se snaží spojit víc věcí dohromady a nosí si jídlo do sprchy. Tam na něj prý má klid a doporučuje to jako terapii všem. Zkusili byste to?

Kourtney Kardashian
Bizarní, ovšem někteří se možná uvidí ve způsobu pojídání sladkostí. Prý ji to naučila její sestra Kim a říká tomu šestistupňový proces pojídání tyčinky KitKat. Nejprve odlomí jednu část, sní čokoládu z obou konců, poté ze všech stran a nakonec spořádá i horní vrstvu, přičemž jí zbyde pouhá oplatka, kterou sní jako poslední. Přiznejte se, kdo to taky dělá nebo dělal?Kourtney se zároveň přiznala, že jí svoji placentu v pilulkách a věří ve zdravotní přínosy, které placenta má pro její tělo.

Ed Sheeren
Zpěvák se netají tím, že miluje kečup a přidává ho do všeho, dokonce i do zmrzliny. Potřebuje mít kečup všude s sebou a přiznal, že si bez něj neumí představit den, natož nějaké jídlo.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence prozradila časopisu Glamour, že miluje jídlo, které sama vymyslela. „Říkám tomu Chilli pizza sendvič. Nejdřív si dám na talíř kousek pizzy, zasypu to chilli papričkami a přidám nudle, zaklopím kouskem pizzy a je to. Mňam, je to můj nejčastější oběd,” popsala Jenn.

641b694958a74blobid0.jpg

Foto: Shutterstock

Mariah Carey
Zpěvačka jí tři dny v týdnu pouze potraviny fialové barvy. Její nejoblíbenější jsou blumy, lilek, hroznové víno a zelí. Asi se inspirovala barevnou výzvou, která spočívá právě v tom, že určitý počet dní jíte pouze potraviny dané barvy.

Zdroj: delish, youtube, mashed, buzzfeed, starinsider