Jak si představuje své setkání s Jeremy Ironsem čtenářka ToraToraTora? Vášeň, vášeň a vášeň...


Co bych dělala, kdybych zjistila, že myslí na jinou? Už se stalo... Já nepiji a on mívá ukecané opičky. Chlapi vůbec mívají povídavou, a tak z toho večera znám sexuální fantazie nejen manžela, ale i jeho kámoše a obchodních partnerů. Brrrr. Lepší nevědět.

Svou platonickou lásku a sexuální idol jsem poznala dřív než manžela. Už to se mnou táhne patnáct let. Není potřeba to v posteli zvlášť rozebírat. Manžel o tom ví, nic s tím nenadělá, je smířený:) A kdyby něco dělat chtěl, má smůlu:)

Mám potíž, ve filmu mě zaujme spíš záporný hrdina než vyložený klaďas. Takže když jsem šla na premiéru Smrtonosné pasti III., bylo vymalováno:) Bruce Willis měl smůlu, já se zabouchla do Jeremy Ironse. Drží mě to doteď a práská to se mnou jako s nějakou puberťačkou. Mám i jeho dva autogramy. Kdo viděl Příliš dokonalou podobu, Lolitu nebo Posedlost, nebude se divit. Škoda, nenašla jsem na netu tu erotickou scénu s Genevieve Bujold... moment, skočím pod studenou sprchu....

JeremyUž jsem tady. Já totiž, ač je to pro mnohé těžké si představit, nejsem dominantní typ. Tedy v posteli určitě ne. Takže tenhle 186cm vysoký Ir atletické postavy s hlasem osudným jak sud kyanidu, očima barvy hořké čokolády a pohledem majitele dobře umístěné výbušniny mě zkrátka dostává do kolen.

Ačkoliv o něm vím jako správná fanynka i co dělal před týdnem, sex s sním by neměl nic společného s tím, co bysme o sobě věděli. Žádná dopředu připravená romantika smrdící růžemi, svíčkami a klišé. Jen čistý živočišný a naprosto náhodný sex. Jediné aroma, které by prostoupilo k našim čichovým buňkám, by byla vůně dvou vášní rozpálených těl, která nechtěla čekat na vhodnější místo a vhodnější okamžik. Neznámá a neznámý se setkali, protože osud tomu tak chtěl a jen nejbližší okamžiky rozhodnou, kdo v souboji tělo na tělo zvítězí a kdo podlehne a nechá se spálit, roztrhat, podřídit. Ačkoliv vítězi i poražení budou oba, nikdo nebude myslet na skóre, protože jako byli na začátku ona a on, stavila je vášeň v jednolitý celek, aby zakrátko zase šel každý svou cestou, aniž by kdokoliv nárokoval cokoliv. Patřil jim jen jediný okamžik. Věděli to před tím, a proto mu darovali vše. Na místě nezáleželo. Zadní sedadlo, tmavý průjezd, ložnice či louka před kosením. Čert to vem...

Hezky harašící den. Šprcky nechcu:)
ToraToraTora

Pozn. red.: Neprošlo jazykovou korekturou.

Také ve vašich sexuálních fantaziích figuruje nějaká hvězda?

Téma dne: Při sexu myslím na...

Svěřte mi dnes své sexuální fantazie! Je to anonymní, tak se nestyďte. Zajímá mě...

  • Co byste dělali, kdybyste zjistili, že váš partner myslí při sexu na někoho jiného?
  • Stal se vám někdy nějaký trapas při sexu - řekli jste partnerovi jménem člověka, na kterého jste v tu chvíli mysleli?
  • Odsuzujete sexuální představy o někom jiném než o partnerovi? Napište mi proč?
  • Máte s myšlením na někoho jiného při sexu špatné zkušenosti, nebo kladné? Podvedl vás třeba partner?
  • Mluvíte o svých sexuálních fantaziích otevřeně - říkáte si, na koho v posteli myslíte?
  • Posílejte i fotky známých osobností, na které občas při sexu myslíte a s krátkým popisem toho, co se vám na nich tak líbí!

Redakční e-mail se nezměnil: redakce@zena-in.cz

!!! NEJPIKANTNĚJŠÍ HISTORKU OCENÍM DESETI BALÍČKY KONDOMŮ !!!

Reklama