jenn-111.jpg
Foto: Profimedia

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez překvapila fanoušky, když na sociálních sítích zveřejnila snímek svého nového střihu vlasů. Nejde sice o žádnou obrovskou proměnu, kdy by své dlouhé kadeře ostříhala na mikádo nebo pixie, ale i tak jde o výraznou změnu. JLo si totiž nechala ostříhat ofinu. O tuto vlasovou proměnu se postaral zpěvaččin dlouholetý kadeřník Lorenzo Martin.

„Ofina, ofina,“ napsala ke snímku svého nového vlasového stylingu s medovým melírem a plážovými vlnami a přidala hashtag se slovy „to jsem já nyní“. Fanoušci jí okamžitě do komentářů začali skládat poklony, že jí to sluší a že vypadá mladší. Ovšem někteří si myslí, že jde pouze o paruku nebo příčesek.

Ofiny jsou poslední roky velkým trendem a ani v roce 2023 to není jinak. U ofin je skvělé, že dobře fungují se všemi tvary obličeje. Horší už je jejich styling, protože je zkrátka neustále musíte upravovat, aby vypadaly dobře.

Nový účes není jedinou změnou v životě Jennifer Lopez. Společně s manželem Benem Affleckem údajně koupili nový dům pro svou smíšenou rodinu, do které patří zpěvaččina dvojčata Max a Emme a hercovy děti Violet, Seraphina a Samuel.

Zdroje: Instagram/Jennifer Lopez

Reklama