seznam.jpg
Foto: Profimedia

Jennifer Lopez na letošních Met Gala opět zazářila a na červeném koberci ji přivítalo cvakání a záblesky fotoaparátů, když se ji snažili zachytit při pózování. Zpěvačka dorazila bez svého manžela Bena Afflecka a oblékla úchvatné sexy šaty od Ralpha Laurena s holými zády. Je třeba podotknout, že vypadala úžasně a všechny zajímalo, jak to dělá.

Jennifer Lopez proto sdílela přípravy na Met Gala a pochlubila se se svou kosmetickou rutinou. „Prozradím vám tajemství. Všichni si myslí, že mám přirozený bronzový nádech, ale to tak není. Používám samoopalovací přípravky a bronzery, abych dosáhla snědé pleti jako od sluníčka. Moc se neopaluji, protože nestojím o pigmentové skvrny a fleky, takže naopak používám hodně krému s ochrannou proti slunci. Všem doporučuji se chránit a opálení dohnat šikovnými produkty.”

„Nikdy nevycházím bez séra, které dodává lesk. Správně zvolené sérum dokáže zázraky, ale je důležité vybrat takové, které bude vypadat dobře na vaší pleti. Pokud budete mít pleť povadlou, nepomůže vám ani skvělý make-up. Jak říkám, kvalitní sérum je základ. Také se řídím tím, že méně je více, takže buď výrazné rty, nebo oči."

Jennifer také zmiňuje, že je nesmírně důležitá hydratace, a to nejen zvenku, ale hlavně zevnitř. Doporučuje vypít alespoň 2,5 litru vody denně a ve skincare se zaměřit na hydrataci, ať už jste v jakémkoliv věku. Dodává i zázračný trik na splasknutí otoků: „Nedám dopustit na zmraženou okurku. Každé ráno ji vytáhnu a přejíždím s ní pět minut obličej. To umí zázraky a doporučuju to všem. Teprve až potom se pustím do péče o pleť a následně make-up."

Zdroj: Marca, Yahoo, Glamour