lopez-do-textu-i-seznam.jpg
Foto: Profimedia

Film „The Mother“ (Matka) bude vytvořen ve spolupráci s různými produkčními společnostmi, včetně Sur Film, založené ve Španělsku. Po boku zmiňované Jennifer Lopez si v něm zahrají Gael Garcia Bernal, Joseph Fiennes, Paul Raci a další. Je to první film z mnohaletého partnerství mezi Netflixem a produkční společností samotné J. Lo Nuyorican movies.

„Z partnerství s Netflixem jsem doslova nadšená. Věřím, že neexistuje lepší prostředí pro tvorbu kinematografického obsahu. Já i celá moje produkční společnost máme radost, že jsme našli někoho podobně smýšlejícího, kdo se nebojí miliónům diváků předat hodnotnou televizní zábavu, která se nemusí přesně držet zavedených pořádků," uvedla v rozhovoru pro spanělský deník HOLA Jennifer. 

Natáčení filmu začalo 4. října 2021 a bylo výrazně pozdrženo kvůli opatřením souvisejícím s pandemií onemocnění covid-19. Podle původního plánu měl být snímek hotový do konce ledna 2022. Jennifer Lopez se v tomto akčním filmu ukáže fanouškům v roli vražedkyně na útěku, která opouští po letech svůj bezpečný úkryt, aby ochránila svou jedinou dceru, které byla v minulosti nucena se vzdát.

Štáb vybral pro natáčení právě Las Palmas, neboť svými lokacemi velmi připomíná Havanu, kde se částečně děj filmu odehrává.

Zdroj: Profimedia, Instagram Jennifer Lopez, Hola, What’s on netflix

Reklama