Někdejší hvězda seriálu Přátelé, Jennifer Anistonová (39), je přímo posedlá dokonalým vzhledem. Obává se totiž, že pokud o sebe nebude dostatečně pečovat, opustí ji její miláček John Mayer. Měsíčně tak za zdokonalení svého vzhledu vydá neuvěřitelných 20 tisíc dolarů.

Podle amerického magazínu National Enquirer Jennifer udělá cokoliv, aby oddálila první příznaky stárnutí. Bojí se totiž, aby neztratila lásku svého přítele, a kromě toho není fanouškem plastických operací, které dokáží lecco zachránit.

"Třikrát týdně k ní dochází soukromý trenér a také proslulý guru jógy Mandy Inberger. Oběma platí okolo 3000 dolarů měsíčně. Kromě toho zaměstnává soukromého šéfkuchaře, který jí za 3500 dolarů měsíčně připravuje organickou, vysoce proteinovou, tuku zbavenou stravu," prozradil zdroj s tím, že také chodí dvakrát měsíčně na kúry proti celulitidě, které vyjdou na 1000 dolarů.

"Jennifer své zkrášlování vtipně nazývá jako nejnutnější tuning pro svoji fasádu," dodal zdroj magazínu s tím, že kromě toho chodí na kosmetiku, manikúru a pedikúru, které ji vyjdou na další tisíce dolarů.
Reklama