5e3d392f6bb5dani.jpg

Jennifer Aniston byla v průběhu let mnohokrát dotazována na tajemství její krásy. Je jasné proč. Herečka se totiž téměř vůbec nemění. Její pleť září na všechny strany a je zdánlivě bezchybná. Postavu má také jako lusk. V roce 2016 byla navíc časopisem People jmenována nejkrásnější ženou světa. Herečka přiznává, že nemá žádná velká tajemství. Jen se snaží pít velké množství vody, jíst zdravě a s mírou a také pravidelně cvičí. „Myslím, že je základ jíst dostatek ovoce a zeleniny, naopak vyhýbat se smaženým jídlům,“ řekla v roce 2014 pro Women’s Health.

I když se Jennifer Aniston nebojí vyzkoušet moderní a někdy také dost drahé kosmetické procedury, její domácí péče o obličej je překvapivě jednoduchá. Pleť se snaží hydratovat krémem, který často smíchá s opalovacím krémem s SPF 30. Dále používá sérum a pleť si pravidelně čistí. „Výrobek, který používám už roky, a miluji ho, je denní zvlhčující mléko Aveeno. Doporučuji ho všem, které znám. Skvěle hydratuje a pomáhá mé pokožce cítí se po celý den příjemně a mekce,“ prozradila v roce 2016 herečka magazínu Marie Claire UK.  Přiznává však, že má také dobré geny. Jejímu otci je přes osmdesát a sotva má vrásky. Babička, která zemřela v 95 letech taktéž prý ve svém věku vypadala velmi dobře.

hydratace.jpg

Vyhlazující sérum proti vráskám s retinolem Anew Avon, hydratační krém Weleda Skin Food, denní zvlhčující mléko Aveeno

Jennifer věří, že důležitá je i sebeláska. „Je to jen o milování sebe sama. A milování toho, co vám bylo dáno. Moc si toho vážím a starám se o to. Měli bychom dbát na to, co jíme a jak se staráme kůži. Základem je dobrý spánek, stejně jako hydratace těla vodou,“ řekla v roce 2016 pro časopis Vogue. „Voda, spánek a krém na opalování jsou moje tři nejlepší tipy proti stárnutí,“ řekla zase v roce 2019 časopisu InStyle.
 
Z kosmetických procedur si herečka oblíbila nejvíce Microcurrent terapii. Jde o jednu z nejžhavějších inovací v průmyslu proti stárnutí. Používá se pro kontury obličeje, tónování a zpevnění stárnoucí pokožky. Ošetření spočívá v tom, že odborník umísťuje elektricky nabité podložky na obličej, aby stimulovaly obličejové svaly, které okamžitě napnou a zjemní pokožku.

5e3d3959430a6jennifer.jpg

Časopisu InStyle přiznala, že má v oblibě také neinvazivní, hloubkový radiofrekvenční lifting Thermage. Tato léčba stimuluje produkci kolagenu v pokožce pomocí radiofrekvenčních vln, což pomáhá vyhladit a napnout pokožku za 45 minut.
 
Doma má Jennifer Aniston infračervenou saunu, kterou nejprve viděla u své kamarádky Courteney Cox. „Je to super pro detoxikaci pleti a omlazení buněk. Takže ji párkrát týdně používám hned po tréninku v tělocvičně. Všimla jsem si skutečné změny nejen na kůži, ale také ve spánku a množství energie,“ řekla pro Shape v roce 2017.  

5e3d38eac8fc6aniston.jpg

Foto: Profimedia & Shutterstock

Reklama