shutterstock-96003161.jpgFoto: Shutterstock

Během rozhovoru v podcastu Smartless, který pořádá Jason Bateman, Sean Hayes a Willem Arnett, se Jennifer zeptali, co by dělala, kdyby nechala herectví. Její reakce byla velmi rychlá. „Interiérový design,“ řekla. „Miluji to. Dělá mě to šťastnou. Opravdu, dělá mě to velmi šťastnou.“
 
Předtím se moderátoři Jennifer ptali, zda v minulosti zpochybňovala své povolání a odpověděla: „Musím říct, že mě to poslední dva roky napadalo. Což se mi nikdy předtím nestalo.“ Upřesnila, že to bylo před jejím současným projektem The Morning Show po boku Reese Witherspoon.

Údajně tyto myšlenky měla po roli, která z ní vysála život a donutila ji přemýšlet, zda je herectví to, co ji vlastně celý život naplňuje. O jaký projekt šlo, však odmítla říct. Kromě toho má však na natáčení mnoho skvělých vzpomínek. „Milovala jsem Přátele,“ řekla.

Aktuálně si Jennifer může užívat svou skvělou kariéru a mezitím své schopnosti interiérové designérky využívat ve svých domech. Během své kariéry jich prošla hned několik včetně zámku v Bel-Air, který sdílela s bývalým manželem Justinem Therouxem nebo nemovitosti v Beverly Hills, kde žila s prvním manželem Bradem Pittem. V současnosti má herečka dům na pláži v Malibu a krásný byt v New Yorku. 

Reklama