Dobré ráno milé dámy redakční a čtenářky Ženy-IN.Dnešní téma je opravdu spíše o osobním názoru než prožitku.

V celospolečenském měřítku vzato vedu v podstatě nudný průměrný život v průměrné domácnosti s průměrným platem, průměrným manželem a průměrným psem.

Už vidím zdvižená obočí spousty z vás, kterak byste mě chtěly pranýřovat za to, že si nevážím toho, co mám, ale vězte, že to je to, co mě v životě dělá šťastnou.

Čím jsem zralejší (nepoužívám hanbatá slova jako starší), uvědomuju si, jak taková průměrnost může být osvobozující.

Bulváru se vyhýbám na sto honů a ze zásady nechci patřit mezi 70% Čechů, kteří se denně opájí novými informacemi ze světa zvrhlého českého šoubyzu, aby měli co u kafíčka probírat s kolegy v práci.

Občas se ale člověk neubrání palcovým titulkům typu "Pomeje v rádiu: Ostuda a erekce!" nebo "Vykoukla jí bradavka!" apod.
Co k tomu říct?

Že být partnerem nebo partnerkou veřejně známé osobnosti je zkrátka úděl, který ne každý umí přijmout. Někoho to semele, někdo to ustojí s grácií, někdo se stane figurkou všem akorát pro smích.

Věřím ale, že to má i svá pozitiva. Člověk se může během svého "druhého života" setkat se spoustou zajímavých lidí, kteří mu něco dají a posunou ho vpřed.
Sečteno a podtrženo - já jsem spokojená s tím, co mám a tam, kde jsem.

Profláklost jména a ksichtu nejsou to, oč bych v životě usilovala (už třeba z důvodu těch vyšlápnutých lejn nebo vykouklých bradavek). Jedinou výjimku bych snad povolila.

Kdyby mým vyvoleným byl božský Roger Federer :-))).

Hezký den přeje Stará Blažková

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Jak říkáš. Bez profláknutého ksichtu si člověk může i hodit bradavkou a téměř nic se nestane, když někoho nezasáhne do oka. I Tobě krásný den. P.S.: Třeba je Federer dobrý jen na kurtech. :-)) Míša

Dnes si na redakce@zena-in.cz povídáme o "veřejných manželkách".

Reklama