5b5ed42ea201aobrazek.jpgZ kolekce: Zara

5b5ed5e03794cobrazek.jpg

Z kolekce: Van Graaf

  • Růžové není nikdy dost. Někdo by si mohl pomyslet, že zrovna v tomto případě je dobré být mírnější, což je pravda, ale také se nemusíme obávat popustit uzdu své módní kreativitě. Tím, že existuje nespočet variant této sladké barvičky, které se dají skvěle kombinovat, byla by škoda toho nevyužít. Pamatujte, že veškeré výraznější tóny poutají pozornost. Pokud tedy chcete odpoutat zraky od problémové partie, jako je například zadeček, zvolte svršek výrazného fuchsiové odstínu a spodní oděv volte v jemnějším provedení.

5b5ed484d5ce5obrazek.jpgZ kolekce: Mohito

  • Sytě růžová bude nejlépe vypadat na tmavovláskách, navíc v letních měsících, kdy je jejich pokožka krásně opálená. Brunetky si mohou dovolit i celorůžové outfity. Černovláskám bude slušet kombinace výrazné a neutrální barvy, třeba bílé. V tomto případě je důležité monotónní model rozbít. Dámy s havraní barvou vlasů by v celorůžovém modelu mohly totiž vypadat lacině. Můžete ale oděvy doplnit o nápadné náušnice či extravagantní kabelku.

5b5ed5276087eobrazek.jpgZ kolekce: F&F

  • Na něžných blondýnkách vyniknou jemné odstíny růžové, které podtrhnou jejich éterický vzhled. Opět se může v denním modelu objevit vícero růžových tónu, ale všechny by měly pospolu korespondovat. Motivem, který dokáže ozvláštnit outfit, jsou bezesporu květiny. Ovšem ne ty tropické, ty se hodí spíše k výrazným barvám. Ideální jsou jemné poupátka a luční kvítí.

5b5ed56028f16obrazek.jpgZ kolekce: Reserved

5b5ed67b25813obrazek.jpg
Z kolekce: Deichmann

  • Doplňky v růžovém tónu jsou tím pravým pro letní dny. Dokáží dodat oděvům ten správný šmrnc. A je jedno, zdali sáhneme po starorůžové, či fuchsiové. Rozhodně by nám neměly chybět čelenky do vlasů, které jsou pro tento rok absolutním jedničkou. V neposlední řadě to jsou i pohodlné sandálky na klínku či malé crossbody kabelky. I ty vévodí letošním trendům.

Čtěte také:

Uložit