Regenerační tělové mléko

Dopřejte své pokožce hedvábnou jemnost a blahodárnou péči s Regeneračním tělovým mlékem. Jeho pečující složení přináší okamžitou úlevu velmi suché pokožce, účinně ji hydratuje po celých 48 hodin a poskytuje jí dokonalý komfort a regeneraci pro jemnost a vitalitu. Mléko obohacené o bambucké máslo, přírodní zdroj esenciálních mastných kyselin, vitaminu E a provitaminu A, poskytuje pokožce intenzivní péči, pomáhá ji chránit před nadměrným vysušováním, zanechává ji vyživenou a dokonale hydratovanou. Užijte si vyživenou, hedvábně jemnou a zářivou pokožku!

Cena: 99, 90 Kč / 400 mlZjemňující čisticí pleťové mléko 

pro suchou a citlivou pleť účinně odstraňuje nečistoty a make-up, napomáhá udržet optimální úroveň hydratace a nevysušuje pleť. Jemné složení obohacené o minerály a D-panthenol, které pomáhají zachovat pleť hladkou a vláčnou, poskytuje pleti dokonalý komfort a zdravý vzhled. 

Cena: 69, 90 Kč / 200 ml
Micelární voda 3v1 pro suchou a citlivou pleť

účinně odstraňuje nečistoty a make-up (včetně voděodolného). Jemně čistí a odličuje celý obličej (tvář, oči a rty) bez podráždění či dehydratování pleti. 
Složení obohacené o komplex HYDRO ACTIVE, D-panthenol a extrakt z bavlníku poskytuje pleti dokonalý komfort a zdravý vzhled, zanechává ji dokonale čistou, tonizovanou a sveží s pocitem hydratace.

Cena: 119, 90 Kč/ 400 ml

Balzám na rty

Tónovací balzám na rty dodává rtům jemný růžový nádech s perleťovým leskem. Díky obsaženému včelímu vosku a vitaminu E poskytuje rtům efektivní hydrataci a ochranu. Pro rty svádějící k polibkům! Složení vylepšené o HYDRASOFT, aktivní hydratační komplex obsahující přírodní oleje a vosky, pomáhá chránit rty před vysoušením a zároveň je udržuje jemné a vláčné.

Cena: 39, 90 Kč

Indulona Ochranná s antibakteriálním účinkem

Hydratační a regenerační krém s antibakteriálními účinky pomůže ochránit ruce před mikrobiální kontaminací. Krém podporuje regeneraci suché a popraskané pokožky a přináší ji okamžitou úlevu. Dermatologicky testováno.

Cena: 49, 90 Kč / 85 ml

Reklama