Když se řekne tetování, většina si představí nějakou kérku vytetovanou na určitě části těla, ale někdo to může pojmout po svém a nechá si potetovat většinu svého těla, včetně hlavy. Není řeč o panu Franzovi, kterého všichni známe, nýbrž o jeho světovém „kolegovi“.

Rico Genesis alias zombie boy není pouze nějaký „magor“, jak ho velká část populace nazývá, který si nechal potetovat celé tělo, nýbrž i člověk, který si prošel hodně těžkou životní zkouškou. Tento Kanaďan si jako mladý puberťák prožil své, když mu krátce po jeho šestnáctých narozeninách lékaři oznámili, že má tumor na mozku. Místo toho, aby tropil s kamarády různá alotria, která dělají kluci jeho věku, trávil veškerý čas na nemocničním lůžku.

fds

Ten, kdo si neprošel touto nemocí, si nedokáže představit, jaké to je. Když se Rico ocitl na prahu smrti, rozhodl se začít se podobat známé zombie postavě. Možná k tomu přispělo i to, že jako malého ho zombie velmi zajímali a našel v nich zalíbení.

fds

Nejdříve začal motivem lebky na rameni a postupně jeho tělo pokrývalo více a ještě mnohem více motivů s touto tématikou, až se dopracoval k nynější podobě.

sdf

Je nasnadě, že čelí různým posměškům a pomluvám, ale právě jeho tetování ho vynesla do světa hvězd. Ovšem za svou rychle rostoucí slávu vděčí hlavně extravagantní zpěvačce Lady Gaga, která ho obsadila do svého videoklipu Born This Way.

faf

Pak šla jeho sláva strmě vzhůru. Objevil se i v roli hlavního modela pro kolekci od Thierryho Muglera. Jeho tvář si vybrala i kosmetická společnost, která na něm předvedla perfektní krycí schopnosti jejich make-upu a natočila neskutečné video. To jste mohly vidět v článku: Víte, jak si správně vybrat korektor.

sdf

Rico nedávno oslavil své 29. narozeniny a není pochyb, že o tomto mladíkovi ještě hodně uslyšíme. Dokonce by se měl ukázat v České republice v rámci pražského Fashion Weeku, který je už za dveřmi.

af

Je jasné, že spousta lidí na něj kouká přes prsty, ale Zombie boy má můj obdiv! Dokonce se mi i jako chlap líbí. Hlavně vím, že po jeho boku bych se cítila v bezpečí. Představte si, že byste ho večer potkaly, to byste dobrovolně odhazovaly své kabelky i s klíčky od auta. :-)

as

Zdroj foto: https://www.facebook.com/pages/Zombie-Boy/305302532848765?fref=ts

Neodpustím si ještě videoklip, který ho proslavil.

A co vy říkáte na Rica? Co byste řekla tomu, kdyby si ho např. vaše dcera přivedla domů jako svého nastávajícího?

Reklama