Švédská kosmetická společnost Oriflame nabízí přírodní kosmetiku nejen pro ženy, ale pro celou rodinu. Od září nabízí Oriflame také mužům speciální péči, která bude jen pro ně, bude vyhovovat jejich představám, potřebám a požadavkům. Mužská pleť je oproti ženské pleti mastnější, snáze se dehydratuje, vzhledem k častému podráždění holením si žádá zklidnění. Projevy stárnutí se na ní objevují v pozdějším věku, ale průběh stárnutí pokožky je potom rychlejší. Proto má nárok na mužné ošetření.

 

Řada MEN od Oriflame nabídne mužům všechny výrobky, které v koupelně opravdu potřebují. Všechny přípravky jsou parfemované svěží vůní, kterou tvoří povzbuzující citrusové tóny grapefruitu a citronu, v srdci vůně se mísí teplé akordy vonného koření – kombinace máty, tymiánu a rozmarýny, které ve finále posílí zelená vůně fíkových listů a černého rybízu. Řada obsahuje: bohatou, krémovou pěnu na holení, která chrání pokožku během holení před podrážděním, změkčuje vousy a zvláčňuje pleť, v září za akční cenu 89 Kč.

 

Balzám po holení umí vše, co mužská pleť po holení potřebuje: zklidní pokožku podrážděnou holením, hydratuje ji, osvěží a dodá jí vitaminy pro zdraví a zářivý vzhled. Balzám je nemastný a okamžitě se vstřebává. V září za akční cenu 99 Kč. Pocit svěžesti a energie po každém sprchování dodá sprchový gel. Zanechává pokožku čistou, svěží a příjemně provoněnou, v září za akční cenu 129 Kč. Pocit čistoty a svěžesti po celý den zaručí kuličkový antiperspirant-deodorant s 24hodinovým účinkem. V září za akční cenu 59 Kč.

 

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz.

 

 

Kompletní řadu produktů Oriflame for MEN může vyhrát 5 z vás a potěšit tak svého miláčka. Soutěžit můžete ZDE!

Reklama