Vuch.cz to nejsou jen stylové doplňky, které doladí váš outfit k dokonalosti. Jsou to kousky, které s vámi procestují celý svět jako ti nejlepší parťáci, které si umíte představit. A navíc, pokud je s sebou vezmete, můžete díky společné fotce vyhrát 15.000 Kč na další dovolenou s cestovní kanceláří Pelikán. Takže kam vyrazíte příště?

3038-header.jpg

Jak vyhrát dovolenou?
Jestli čekáte 30 podmínek od sdílení na 10 sociálních sítích až po obětování koťátka, nebojte se. Bohatě stačí, když zapojíte svou vlastní fantazii, vyfotíte svůj milovaný kousek od Vuch.cz na cestách nebo na svém oblíbeném letním místě a nasdílíte fotku na svůj instagramový účet. Doplňte příspěvek o hashtagy #vuchworld a #dovolenaspelikanem a je to hotové. Nic víc, nic míň ??

5d5136fc67d3ezmrzlina.jpgJde to samo
Všechny módní doplňky od Vuch.cz jsou opravdu fotogenické, takže ať už vyfotíte svou peněženku, kabelku, sluneční brýle, hodinky nebo jakýkoli jiný kousek, výsledek bude určitě stát za to. A že zatím žádnou „Vuší“ parádu nevlastníte? Tak to také nevadí. Vyskládejte nezaměnitelné logo Vuch.cz třeba z mušlí, oblázků nebo květů. I takové příspěvky do soutěže patří. Třeba právě díky tomuto prvnímu příspěvku se stanete majitelem nového doplňku…

Každá soutěž má svá pravidla
A ani tato není výjimkou. Pojďme si to krátce shrnout. Během léta až do 25. 8. 2019 nasdílejte na svůj instagramový účet fotografii výrobků od Vuch.cz nebo logo vytvořené dle své fantazie společně s hashtagy #vuchworld a #dovolenaspelikanem. Sledujte Instagramové účty @vuch_cz a @pelikan_cz a @vuchczech a @letenkypelikan.cz na Facebooku. Příspěvků můžete do soutěže zapojit hned několik. Kolik chcete. Čím víc, tím líp. Šance na výhru je pak logicky vyšší.

Každý týden jeden semifinalista
Fotky přidáváte na Instagram už od 8. 7. Každý týden odborná porota z Vuch.cz vybere jednoho vítěze, který kromě postupu do velkého finále, kde se utká v souboji o hlavní cenu, vyhraje poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup na Vuch.cz. Absolutního vítěze pak vyberou fanoušci na sociálních sítích, kde budou hlasovat, která ze 7 fotek je ta NEJ!

batoh.jpg

Prázdniny jsou lehce za půlkou, a tak máte nejvyšší čas se zapojit do soutěže. Možná právě vy budete tím, kdo vyhraje 15.000 Kč na dovolenou dle svého výběru od cestovní kanceláře Pelikán a výbavu na cesty od Vuch.cz.

logopelikan.jpgPartnerem letní soutěže je cestovní kancelář Pelikán.
Pelikán přiletěl na letenkový trh už v roce 2004 a kromě letenek samotných nabízí i pobytové balíčky, dovolené, cestovní pojištění a další doplňkové cestovatelské produkty. Pro svoje klienty přinášíme inteligentní řešení dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Letenka, hotel nebo cestovní pojištění se tak stávají dostupnými non-stop a klient z pohodlí domova najde na jednom místě vše, co potřebuje pro svoji cestu. To vše za výhodné ceny s garancí vysoké kvality.

vuch.jpg

Reklama