Dobrý den, ženy-in,

nikdy bych vám nepřála najít pod postelí to, co jsem tam našla já. Byla to postel mého 15ti letého chlapce. Měla jsem za to, že jsem ho dobře vychovala a že je vzorný. Neměl kázeňské prohřešky ani špatné známky. Vložila jsem mu svou důvěru a nechala jsem ho o víkendu sama doma a odjeli jsme s manželem na chatu. Jaké překvapení mě čekalo při návratu si nedovede ani představit.

Pod jeho postelí jsem našla nemravné časopisy se slepenýma stránkama a několik použitých prezervativů. Ani nechci vědět, co tam ten náš kluk dělal, když jsme tam nebyli! Každopádně s dalším samostatným víkendem se může chlapec rozloučit. Bůhví, co bych tam našla příště.

Věra


Možná je to jen dobrá známka toho, že chlapec je zdraví a plný života. Každopádně chápu, že toto matku vždy vyděsí.

Jaký horor jste si s postelí zažily vy, ženy-in? Nebojte se nám o tom naspat na mail redakce@zena-in. Vaše odvaha se vám může vyplatit a možná vyhrajete pěkný dárek.

Italský mafián na scéně!

Tak to abychom se začaly bát. Vražedný pohled, neústupný postoj. Ještě pár centimetru a všichni přihlížející z jeho velikosti možná umřou - smíchy. K čemu by byl takový trojúhelníkovitý svalovec dobrý?