GERnéticPři letním cestování nás mohou potrápit nežádoucí „společníci“ - nevzhledně oteklé nohy či celulitida - kteří jsou pro mnoho žen frustrující. Častou příčinou vzniku neesteticky vyhlížejících oteklých nohou bývá obvykle dlouhodobé sezení například v letadle či autě nebo stání. Tyto aspekty mají spojitost zejména s letním cestovatelským obdobím nebo se specifickými povoláními, při kterých jsou dolní končetiny nejvíce zatěžovány.

V zimním období pomáhají stahovací punčocháče, kompresivní podkolenky nebo dlouhé nohavice. Tato maskovací kamufláž není z nejpohodlnějších. Navíc ve chvíli, jakmile začne neúprosně stoupat rtuť teploměru, odkládáme kalhoty a zkracujeme sukně. Je proto nutné se o naše nohy začít starat bez použití textilních pomůcek a z punčocháčů přejít na účinné krémy.

GERnéticSpolečnost GERnétic, která vyvíjí a produkuje špičkovou francouzskou ošetřující kosmetiku, přichází s řešením, jak vyzrát na „olověné nožky“. Kosmetika GERnétic nabízí produkty, jejichž účinek je založen na aktivizaci zpomaleného lymfatického toku, urychlení látkové výměny a odplavení nahromaděných odpadních toxických látek, podílí se i na výživě kůže.

Vyzkoušejte tonikum LYMPHO, které pozitivně působí na tok lymfy, napomáhá odstraňování otoků a přináší úlevu unaveným nohám. Aktivní složky ženšenu a mořských řas mají osvěžující efekt a zanechávají pokožku svěží a vitální. Tělové tonikum LYMPHO se svěží vůní je určeno na různé druhy procedur jako odstranění celulitidy, tukových polštářů, otoků, zpevňování, ošetření strií, zjemnění pokožky i celotělové zábaly. Pro komplexní péči je ideální kombinovat tonikum Lympho s buněčným stimulátorem Veinulo Special+ a tělovým krémem na zeštíhlení Adipo Gasta.

Reklama