A do toho všeho tam ještě musí vmáčknout péči o vzhled, protože svět žen vyžaduje dokonalost. Braun představuje epilátory Braun Silk-épil 3 a Braun Silk-épil 5 určené především pro mladé dívky, které s epilací teprve začínají. Díky těmto přístrojům jednoduše a efektivně odstraní nežádoucí chloupky a mohou tak věnovat více času aktivitám, které je naplňují.

5bb6060e74960obrazek.jpgEpilátor Braun Silk-épil 3 má nejen dvě rychlosti, speciálně navržený ergonomický tvar a moderní, kompaktní design, ale je vybaven i několika velmi praktickými prvky. Prvním z nich je využití jedinečných hrotů SoftLift, které zvedají rovně ležící chloupky a navádí je k pinzetám. Tím zajišťují jejich rychlé a důkladnější vytržení. Dále jsou to integrované masážní válečky, které jemně stimulují a masírují pokožku a umožňují tak neuvěřitelně jemné odstranění chloupků s trvanlivostí až čtyři týdny. Novinkou u tohoto modelu je Smartlight – chytré světýlko, díky němuž již při epilaci neopomenete žádný chloupek. Pro větší pohodlí je epilátor dodáván společně s výměnnou holicí hlavou, vhodnou pro depilaci na velmi citlivých místech. Ženy a dívky tak získávají při nákupu dvě možnosti odstraňování chloupků - nejen vytrhávání, ale také holení.

5bb605b89a340obrazek.jpgBalení epilátoru Braun Silk-épil 5 obsahuje nástavec pro začátečnice, který holí a epiluje zároveň. Díky tomu si na epilaci zvyknete mnohem snadněji a získáte krásnou a hebkou pokožku až na čtyři týdny. Zatímco čtyřicet pinzet zvládne odstranit chloupky malinké jako zrnko písku (0,5 mm), výkyvná hlavice se přizpůsobuje křivkám vašeho těla pro lepší kontakt s pokožkou.

Mladé dívky a jejich maminky často hledají informace o odstraňování chloupků na internetu nebo se ptají svých přátel. To však často vede k zavádějícím informacím, které nadělají více škody než užitku. Braun vyvrací ty nejčastější:

Epilace nemusí být bolestivá.  Braun Silk-épil 3 a Braun Silk-épil 5 byly speciálně navrženy tak, aby minimalizovaly jakékoliv nepohodlí nebo podráždění. Masážní válce jemně stimulují kůži pomocí pulsujících vibrací a zanechávají pokožku příjemně uvolněnou.

Nejen v kosmetickém salónu dosáhnete hladké pokožky. Mnoho lidí preferuje domácí metody odstraňování chloupků, jako například epilaci. Ta vám zaručí dlouhotrvající hladký vzhled pokožky, bez agresivních chemikálií a zbytečného nepořádku. Navíc vám odpadnou starosti s objednáváním u kosmetičky či v salónu.

Konec dnům “mezi”. S Braun Silk-épil 3 a Braun Silk-épil 5 snadno odstraníte chloupky až čtyřikrát kratší než zvládne vosk. Takže už nemusíte řešit dny “mezi”, během kterých čekáte, až budou chloupky viditelné, abyste je mohla odstranit.