Hedvábí, to je pojem něčeho drahocenného a symbol okázalé nádhery a lesku. Nezaměnitelné vlákno s nádechem luxusu může od nynějška pocítit i vaše pokožka. Schwarzkopf & Henkel přichází s novým tekutým a tuhým mýdlem Fa Softening, které zajistí při mytí vašim rukám hebkost a šetrné zacházení. Tekuté mýdlo Fa Softening v praktickém dávkovači s tekutými hedvábnými proteiny a hydratační formulí čistí ruce jemně a zlehka. Fa Softening tuhé mýdlo s tekutými proteiny je unikátní nejen svou jemnou péčí, ale také tím, že s tímto složením je na trhu první svého druhu.

Žádná část pokožky není tak namáhána a nemusí vydržet více než pokožka rukou. Protože vnitřní plocha rukou je téměř prosta tukových žláz a žádný vlastní tuk se v ní prakticky netvoří, je nutné pokožce rukou pravidelně dodávat vlhkost a výživu. A právě nová mýdla Fa Softening takovou všestrannou péči poskytují.

Inovační mýdla Fa Softening obsahují tekuté hedvábné proteiny a zvlhčující příměsi, díky nimž je pokožka rukou neustále hebká a vláčná. Hedvábné proteiny jsou ideální pro péči o pokožku a tělo, neboť tento přírodní produkt díky svým vlastnostem je optimálním prostředkem k ošetřování něžné pokožky.

Mýdla Fa Softening rozšiřují řadů Softening, kterou doposud zastupoval sprchový gel.

Nová mýdla Fa Softening jsou k dostání v maloobchodní síti za 55 Kč (tekuté mýdlo) a 12,90 Kč (tuhé mýdlo).

Novinky Fa Softening jsou k dostání v maloobchodní síti od dubna letošního roku.

Reklama