5e7e03b913fabimage.png
Avon představil vlastní patentovanou technologii PROTINOLTM, která v sobě spojuje retinol a protein.
PROTINOLTM pomáhá podporovat tělu vlastní tvorbu kolagenu typu I a III a posiluje tím strukturu pleti. Výsledky jsou fascinující! Intenzivní 7denní kúra, která dramaticky omladí vaši pleť! Po 1 ampulce je pleť svěží a vyhlazená, po 3 ampulkách je plnější, viditelně zdravější a omlazená. Po 7denním používání Vyplňujících pleťových ampulek s protinolem od Avonu dojde k obnovení až 7leté ztráty kolagenu.

A jelikož i naše pleť stárne a s přibývajícím věkem ztrácí na elasticitě, s radostí jsme sáhly po vyplňujících ampulkách. Viděly jsme opravdu rozdíl za pouhých 7 dní? To se dozvíte v následujících řádcích.

5e7e03e08c405image.png

Klára Křížová

Ampulky PROTINOLTM mi udělaly radost. Mám ráda novinky z péče od Avonu a tuto musím pochválit. Je důležité intenzivní kúru opravdu dodržet celý týden, tedy ji aplikovat na pleť každý den v týdnu. Už mi není 20 a moje pleť potřebuje pravidelnou péči. V rámci testování jsem postupně viděla a cítila změny k lepšímu. Pleť byla hebká, napnutá a omlazená. Zlepšila se mi i struktura pleti, připadá mi po sedmidenní kúře pevnější. Myslím, že je to dobrá inspirace pro každou ženu. S ampulkami PROTINOLTM  mám velmi dobrou zkušenost, po jejich aplikaci jsem použila krémy, na které jsem zvyklá. Takže jsem do své každodenní péče zařadila navíc každý den jednu ampulku. 

Michaela Němečková

Jsem ráda, že se s vámi mohu podělit o svou zkušenost s vyplňujícími pleťovými ampulkami ANEW SKIN RESET PLUMPING SHOTS. Moje zkušenost je nad očekávání pozitivní, jsem totiž dost nedůvěřivá, a co nevidím na vlastní oči, tomu moc nevěřím. Použití ampulek je velmi jednoduché a příjemné, obsah ampulky plně vystačí pro nanesení na obličej, krk i dekolt. Už v průběhu používání byly vidět změny k lepšímu. Po sedmi dnech opravdu jemné vrásky mizely, jak mávnutím kouzelného proutku a i hlubší vrásky zjemněly. Byla jsem moc spokojená a i vám doporučuji vyzkoušet.

5e7df5b788115image.png5e7df5aec26b9image.png

Více informací naleznete na stránkách AVON.
5e7e0419ca855image.png
5e7e03ee14b88image.png

Reklama