Znáte ten pocit, kdy jste dávno po večeři, ale vaše chuťové pohárky stále nejsou spokojené? Nezoufejte! Udělat si občas radost nějakou delikatesou rozhodně není hřích. Proto teď odsuňte výčitky stranou a vyzkoušejte vynikající francouzský Emmental Président. Jeho jemně pikantní oříšková chuť vás naprosto odzbrojí!        

PresidentEmmental Président s typickou jemně pikantní nasládlou chutí podtrženou vůní oříšků oceníte nejen při soukromém mlsání, ale také při pohoštění svých přátel. U večerního posezení jej můžete servírovat po stylu Francouzů nakrájený na plátky nebo na kostičky jako chuťovku, které nikdo neodolá. Pro zvýraznění vynikající chuti nabídněte k sýru svým hostům suché bílé či ovocné víno typu Jura nebo Savoie. A mezitím, co budou všichni obdivovat jedinečnost vzniklé kombinace, se můžete blýsknout zajímavostí, že sýr ementál, původem ze Švýcarska, zraje dva až osmnáct měsíců a jeho tolik typické velké díry byly v minulosti zkušenými sýraři překvapivě považovány za značnou nedokonalost. Ať už se tedy rozhodnete podělit se s přáteli, připravit občerstvení ve francouzském stylu nebo si jen dopřát vlastní sýrové potěšení, stane se Emmental tou pravou volbou.

PresidentEmmental Président pořídíte v praktickém balení nakrájený na plátky nebo jako bloček vhodný ke krájení i strouhání. Velkým milovníkům tohoto francouzského sýra je pak určeno větší rodinné balení plátkového sýra 200g.

  • Président Emmental plátky 100g je v prodeji v běžných sítích hyper a super marketů za doporučenou cenu 32,90 Kč.
  • Président Emmental plátky 200g zakoupíte za doporučenou cenu 54,90 Kč a Président Emmental bloček 250g za 89,90 Kč.
Reklama