Ahoj redakce,

taky jsem ten typ, co si ukládá smsky do mobilu s tím, co kdybych je jednou mohla potřebovat :o) Teď už jsem se s smskováním zkrotila a měsíčně mám jen tak kolem 100 smsek, ale tak před dvěma roky to bylo měsíčně kolem 700-800 esemesek za měsíc a je fakt, že jsem pomalu ani mobil nedala z ruky, ale teď už raději volám, je to levnější :o)

Tak tady máte pár smsek, co mám já v mobilu:
Než usneš, jemně mě pomačkej, ja trochu vyteču, vem si mě do pusinky, abych se dotknul každého zoubku, bude ti krásně. Těším se na večer. Tvůj COLGATE-zubní pasta.

V případě neukojených představ, sexuálního napětí, erotické absence a nesnesitelné chutě na milování zrychleně informujte +421W+tu tvoje cislo

Zadejte PIN:
Zadejte PIN:
+
zadejte PIN:
++
Zadejte PIN:
+++
Špatný PIN, dlužíš mi celou noc sexu!

Dle zákona 56 ods.3: Musí příjemce okamžitě odpovědět na SMS a netrápit odesílatele neustálým mlčením. Za nezodpovězení trest činí 15-24 hodin povinné soulože.

A pak taková ta klasika:
Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích. Kouzelné Vánoce a Nový rok.

Půjčil jsem si milion, měl jsem dárků kamion, neplatil jsem splátky, vzali si je zpátky, nezbyl ani dáreček, vzali mně i domeček, neplatil jsem daně, vzali mně i sáně, nevím si už rady, sob mi chcípnul hlady. V lese mám teď pelíšek, seru na vás, Ježíšek!

Hezký den
Martina C


Děkujeme za sadu nádherných SMS :) Rozhodně jsou inspirativní :)

redakce@zena-in.cz 

Reklama