První projevy stárnutí se na pleti začnou objevovat už po pětadvacítce, záleží na genetice a životním stylu. Po překročení 30. roku už jsou ale jemné linky patrné prakticky u každé z nás. Nejprve kolem očí, kde je kůže velmi tenká, ale brzy následují linky i na čele, kolem nosu i rtů. Pokud nad nimi mávnete rukou a nebudete je řešit, časem se prohloubí. Jestliže je ale mít nechcete, vsaďte na vhodnou péči. Ta ale nespočívá jen v čištění pleti a její hydrataci. Chce to něco účinnějšího. Řešení nabízí značka NIVEA, která přichází s účinným sérem, jež se vyplatí zařadit do denní rutiny.

6454e6c36f48eobrazek.jpg

Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10

Experti značky NIVEA představují produkt, který se dá označit za revoluční, pokud jde o vymazání vrásek. Jde o Sérum pro vyplnění vrásek s koenzymem Q10, jež zajistí přirozeně krásnou a zdravě vypadající pleť hned ve dvou rovinách. Už pět minut po aplikaci séra uvidíte první výsledek. Účinné složení totiž vytvoří na povrchu pleti jemný hydratační film, který jemné linky a vrásky opticky zakryje. Po dvou týdnech používání jsou už viditelně vyhlazené a vyplněné a po čtyřech týdnech poctivé aplikace jsou i hluboké a nepoddajné vrásky redukované o 50 %.

Účinné složení

Jak je možné, že sérum docílí takových výsledků? Odpovědí je jeho složení s koenzymem Q10. Jde o molekulu rozpustnou v tucích, která pomáhá zvrátit příznaky stárnutí buněk, omlazuje je a zlepšuje jejich kondici. Chrání je i proti působení škodlivých volných radikálů. Kromě koenzymu Q10 jsou ve složení zastoupeny také Bioxifill peptidy, což jsou řetězce aminokyselin, jež stimulují tvorbu kolagenu a pomáhají vyhladit vrásky na všech úrovních.

6454e6862697aobrazek.jpg

Jak sérum používat?

Do své každodenní rutiny v péči o pleť sérum zařadíte velice jednoduše. Na vyčištěnou pleť nejprve nanesete denní krém, ideálně Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 Power od NIVEA. Následně použijte sérum. Z tubičky vytlačíte malé množství séra a rozetřete je rovnoměrně pomocí silikonového aplikátoru na vrásky na čele, kolem očí, nosu a rtů. Pro intenzivní hydrataci a vyhlazení pleti můžete sérum použít i na celý obličej. Speciální složení proniká do horních vrstev epidermis, kde stimuluje produkci kolagenu a pomáhá bojovat proti vráskám zevnitř. Sérum používejte ráno i večer.

Více inspirace najdete na stránkách www.nivea.cz

6454e6d750673obrazek.jpg