obrazek.png

Na vytvoření tohoto make-upu budete potřebovat těchto 10 produktů:

1. Make-up - Použijte takový, který má alespoň lehce zmatňující efekt, abyste nemusely používat tolik pudru a pleť vypadala přirozeněji i v průběhu dne/noci.

2. Korektor - Naneste pod oči, kde nenanášíte make-up. Vrstvení by v tomto místě vypadalo moc těžce. Naneste štětečkem, nebo zapracujte prsty směrem k tvářím do ztracena.

3. Transparentní pudr - Skvěle funguje sypký transparentní pudr, kterým zafixujete korektor pod očima. Pokud chcete opravdu „zapékat“, jako je zvykem u světových Youtuberek, pak naneste silnější vrstvu pudru pod oči a nechte působit až do konce líčení a pak jednoduše oprašte. Jestli máte matující make-up, není potřeba pudrovat celý obličej, ale jen místa, která se vám během dne mastí.

4. Bronzer - Pro lehce opálený vzhled aplikujte matný bronzer pod lícní kosti, podél vlasů na čele a lehce i naspod dolní čelisti. Víceméně na každé straně obličeje vytváříte číslici tři. Obličej si tak přirozeně vykonturujete a opálíte.

5. Tvářenku - U jednoduchého looku Jennifer jsou líčka tím nejvýraznějším a dodávají všemu šmrnc. Použijte tvářenku s lehkým třpytem a protáhněte ji nad místo, kde jste vystínovaly bronzer. Díky jemnému třpytu a lehké ruce s aplikací již nemusíte nanášet rozjasňovač. Pokud nepudrujete obličej, můžete použít krémovou tvářenku a tu poté nanést i na rty.

6. Tužku na oči - Z fotky je patrné, že má Jennifer výraznější spodní linku, na kterou bychom doporučili měkkou kajal tužku s třpytem v odstínu hnědošedivém. Tady je potřeba, aby tužka seděla k barvě vaší pleti. Použijte na horní linku, ale tam rozetřete do ztracena, dolní linku naopak nechte více vyniknout a případně jen lehce rozmažte štětcem směrem dolů.

7. Řasenku - Nejlépe vaší oblíbenou, která řasy zhustí a prodlouží zároveň.

8. Lesk na rty - Matné rtěnky v trendech střídají třpytivé lesky na rty. Pokud máte nevýraznou barvu rtů, můžete pod něj nanést konturovací tužku, kterou rty vybarvíte do požadovaného odstínu (nebo výše zmíněnou krémovou tvářenkou).

9. Tužku na obočí - Pokud vám příroda nenadělila husté obočí, je dobré sáhnout po měkké tužce na obočí a dotvarovat jej tak, aby dorýsovalo výraz vašeho obličeje.

10. Fixační sprej - Tajemství tkví ve fixačních sprejích, které dokáží udržet líčení na tváři o několik hodin déle. Lze také použít růžovou vodu.

5b866ed51ca16obrazek.png

Foto: archiv firem

5b864e4c2b8deobrazek.png

Foto: Profimedia.cz

Uložit

Reklama