Je Vaším dávným přáním, aby se o vás staral skutečný gentleman? Zastavte se v Tajemné zahradě.

zahradaSpolečnost Jemča právě spustila nové originální webové stránky www.tajemnazahrada.cz, které jsou určené pouze pro Vás, ženy. Pokud se necháte zlákat k návštěvě stránek sympatickým Richardem, čeká Vás dobrodružství s pravým gentlemanem. Tento nenapravitelný romantik na Vás každý den bude čekat v Tajemné zahradě, připravený splnit (téměř) každé Vaše přání. Den za dnem Vám bude odhalovat jedno ze svých četných překvapení.

Webové stránky jsou interaktivní, plné videí, zajímavých odkazů a tipů. Svým vzhledem i příjemnými kresbami lahodí každému ženskému oku.

Pokud se budete chtít pochlubit svým novým přátelstvím s Richardem i kamarádkám, není nic snadnějšího. Richard je totiž moderní muž a má svůj profil i na sociální síti Facebook.

Společnost Jemča chtěla přijít s něčím originálnějším než pouhá prezentace nových ovocných čajů Jemča VIVA. A protože ženy jsou křehká stvoření, která se rády nechávají rozmazlovat, přišla Jemča s Richardem. U některých může suplovat nepozorného partnera či manžela, některým zase udělá příjemnou společnost, když jim bude smutno.

 

 

 

Reklama