Australance Lesley Maxwell je 63 let! Řekly byste to do ní? Má dokonalou figuru, ke které se dopracovala aktivním cvičením. S tím však začala až ve věku, kdy už si většina žen myslí, že má své nejlepší roky za sebou Bylo jí 48 let. Nyní se může pyšnit mnoha tituly a cenami ze soutěží. Šik babička nemá díky svému vzhledu nouzi ani o pozornost mladších mužů.

„Nikdy není pozdě. Bylo mi 48 let, když mě nakopla reklama na televizní soutěž. Hned druhý den jsem si to namířila do posilovny a začala jsem makat. Za rok jsem už vyhrála první fitness soutěž,“ říká temperamentní Australanka.

Bývalá promotérka a vizážistka cvičí hodinu pětkrát týdně. Podle svých slov prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. „Cítím se tak dobře jako nikdy předtím. Pohybuji se v prostředí fitness, kde je hromada příjemných a dobře vypadajících lidí,“ říká a dodává, že cvičí nejvíce dřepy, mrtvé tahy, cviky na břicho a hrudník.

„Všem, kteří chtějí vypadat mladší, doporučuji cvičit s činkami a věnovat se fitness. Omladí a vytvarují si tělo. Nikdy není pozdě na to, abyste začali. Hlavně s tím neotálejte a nevymlouvejte se na věk,“ vzkazuje.

Reklama