Chlapi drží při sobě, to je známá věc. Také Mirčin (31) manžel pomáhá svému kamarádovi přečkat období po rozchodu. Jenže si tím pomalu zadělává na rozvod vlastní.

„Od té doby, co Jirku, jeho nejlepšího kamaráda, vyhodila žena z bytu a podala žádost o rozvod, pomalu krachuje i naše manželství,“ rozčiluje se Mirka a hned vysvětluje, co je toho příčinou. Její muž se prý před třemi měsíci začal chovat, jako by ani on neměl závazky.

muži

„Romana doma poslední dobou skoro nevidíme. Neustále totiž dělá garde svému smutnícímu kamarádovi. Jenže to jeho smutnění vypadá tak, že obchází hospody a svůj žal zapíjí. A aby přišel na jiné myšlenky, prokládá to nejrůznější zábavou. Ani nechci domýšlet, čím vším se, kromě kulečníku či posilovny, ještě rozptyluje,“ vypráví Mirka, která by neměla nic proti. Jen kdyby s sebou neustále nelákal i jejího muže.

„Pořád po něm chce, aby ho všude doprovázel, a můj muž rozhodně není proti. Prý ho v tom nemůže nechat samotného, když je teď na dně. Jenže mně už připadá, že ho to vyhazování si z kopýtka začalo bavit. Jenže moje trpělivost už začíná být u konce! A tak jsem mu dala nůž na krk. Obrazně, samozřejmě. Buď s tím pařením přestane, nebo se ke svému kumpánovi může přidat úplně!“ líčí poslední výměnu názorů, která ale nedopadla tak úspěšně, jak očekávala. Její manžel to otočil proti ní.

Prý netušil, že má doma takovou stíhačku, která mu nevěří a vadí jí, že pomáhá kamarádovi v nouzi. A že on by mi něco takového nikdy nevyčítal. Tak to bych chtěla vidět, jak by se mu líbilo, kdybych lítala někde po nocích! Jenže to není tak jednoduché. Když pominu, že se žádná moje kámoška nerozvádí, tak musím hlídat naše děti,“ krčí rameny Mirka a dodává, že dává svému muži ještě měsíc: „Jen tedy nevím, co bude dál, když se rozhodne v tazích pokračovat. Sice dělám ramena, ale odejít od něho v úmyslu nemám.“

Čtěte také:

Reklama