shutterstock-2188332835.jpg
Foto: Shutterstock

Objevili ho v kadeřnictví

Nick Jonas byl poprvé objeven v kadeřnictví v roce 1999, kde byl se svou matkou, která si zde nechala dělat nový účes. Krátce na to debutoval na Broadwayi v dílech jako Les Misérables a Beauty and The Beast.

Chodil s Miley Cyrus

Přestože dvojice hudebních superhvězd spolu v letech 2006 až 2007 randila pouhý rok, vypadali jako pár snů. Říká se, že Miley Cyrus sloužila jako inspirace pro řadu písní o lásce, které mají Jonas Brothers v repertoáru.

Je také hercem

Ačkoli je Nick Jonas nejznámější díky své hudební kariéře a psaní písní, je také hercem, kterého jste už párkrát mohli vidět na své televizní obrazovce nebo v kině. Svou kariéru započal v divadle, takže s herectvím má zkušenosti od mládí. Nejznámějším filmem, ve kterém si zahrál, je rozhodně Jumanji: Vítejte v džungli! a následně pokračování Jumanji: Další level. Dále hrál třeba v thrilleru Careful What You Wish For nebo v psychologickém dramatu Zasvěcení. Letos by se měl objevit v komediálním dramatu The Good Half a společně se svými bratry pak v komedii Walter the Farting Dog.


 
Má cukrovku 1. typu

Když bylo Nickovi 13 let, musel být rychle převezen do nemocnice. Bylo to zrovna v době, kdy se rozjížděla jeho hudební kariéra. Tehdy mu lékaři diagnostikovali diabetes 1. typu. Od té doby, co o své nemoci v roce 2007 veřejně promluvil na akci, kterou pořádala nadace Diabetes Research Institute Foundation, je vzorem pro ty, kteří trpí stejným onemocněním. Dnes má také svou vlastní nadaci Change for the Children Foundation.
 
Jeho manželkou je Priyanka Chopra

Psal se rok 2016. Všechno to začalo zprávou na Instagramu a následně spolu tihle dva začali flirtovat. V květnu 2018 pak oznámili vztah. Následovalo několik společných vystoupení na červeném koberci a několik filmových setkání. Nick pak den po Priyančiných 36. narozeninách nechal zavřít celý obchod Tiffany & Co. a požádal ji o ruku. Během třídenní křesťanské a hinduistické svatby se pak v prosinci 2018 se vzali.

profimedia-0399657602.jpg
Foto: Profimedia

Má tři bratry

Ačkoli všichni známe Kevina, Joea a Nicka jako Jonas Brothers, ve skutečnosti mají tihle tři ještě jednoho bratra, který však není tolik známý. Nebo vlastně je, poslední roky… ale úplně v jinémslova smyslu. Udělal si totiž kariéru na TikToku. Nejmladšímu Jonasovi je 20 let a jmenuje se Frankie.
 
Stál za vznikem Jonas Brothers

Když Nick Jonas představil svou novou skladbu Please Be prezidentovi Columbia Records Mine Stevu Greenbergovi, jeho píseň se mu velice líbila. A taktéž se mu hodně líbilo, jak mu jeho bratři pomohli skladbu napsat. Nakonec podepsali s Columbia Records smlouvu všichni tři jako skupina. Zrodili se tak ikoničtí Jonas Brothers.

Zdroje: Useless Daily, The Things, Jonas Brothers Fandom, Jagran TV, Kiddle 

Reklama