Vykřikne rodina čtenářky s nickem Kamir, když chtějí pozlobit tetu. Jednou ho měla na starosti, když odjeli na dovolenou, ale jaksi na něj pozapomněla. Jak křeček dopadl? To už se dočtete v jejím příspěvku

Milé ženy,muži IN, dovolenou trávíme bez zvířat. Kočička zůstává u domu, ptáci ve voliéře hodná sousedka nám vždy ten týden dva pomůže.

Chtěla bych napsat příběh naší tety. Dostala na hlídání psa, kterého hlídala často a křečka malinkého džungarského i s teráriem. Teta nemá rada myši a křeček je podle ní myš. Ale slib byl, vnouček asi 9 letý jí vše vysvětlil. „Dej ho dozadu na terasu, ať ho kocůr nesežere“.

Kocour tam nechodil, vypadalo to dobře zamávali, odjeli. S pejsek byli sžití, problém žádný chodili na procházky k rybníku atd.

Po 20 dnech dovolené: „Babi a co křeček „ Zděšení tety JÉÉÉ KŘEČEK, nechoť tam“  Křeček BOREC to vydržel Toník mu dal na odjezd na dovolenou hodně všeho: rohlík, jablko i směs. Hlídání nepotřebuje.

Když tetu chtějí pozlobit řekneme Jééééééééé křeček.

Krásný den přeje Kamir

Milá Kamir, od toho je to křeček. Zřejmě umí žít ze zásob a vy jste se o tom přesvědčili v paxi

Text nebyl redakčně upraven

Jak to máte se zvířaty o dovolené vy, milé ženy-in?

Berete je s sebou?

  • Jak zabezpečujete psa nebo kočku v autě? Cestovala jste s nimi někdy vlakem, nebo autobusem? S jakými zkušenostmi?
  • „Dovolenkujete“ raději bez nich? Už jste někdy využila služeb psích hotelů? Byla jste spokojená? Doporučila byste je, nebo před nimi spíš varovala?
  • A co třeba s rybičkami, hadem, nebo pavouky? Máte někoho, kdo se o ně po čas vaší dovolené postará, nebo prostě nikam nejedete?
  • Samostatnou kapitolou budou domácí zvířata, která chováte pro užitek. Ani ta přece nemůžete ponechat svému osudu. Někdo je musí krmit, napájet, a občas na ně dohlédnout? Máte k tomuto účelu spolehlivou osobu, která vás zastoupí, nebo se kvůli zvířectvu dovolené zříkáte?I vaše názory, příhody a rady uvítáme
  • Aby ženy, které zvířata nevlastní, nezůstávaly stranou, můžou se nám svěřit s tím, jestli jim nějaké zvíře dovolenou zkazilo, nebo naopak zpestřilo.
  • Přivezly jste si dokonce nějaké zvíře domů?
  • Máte nějakou veselou příhodu se zvířetem, či zvířaty na dovolené?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Záměrně jsem vybrala „neutrální“ dárek, který by mohl uspokojit každou z vás. Domácí bylinář od nakladatelství IKAR

kniha

Reklama