V našem magazínu právě probíhá únorové kolo Věrnostní soutěže o finanční odměny za cca 100.000 korun. Rozhodli jsme se, že jednu ze čtenářek či čtenářů posuneme na průběžné první místo v této soutěži. Stačí zadat správný diskuzní příspěvek.

Pod touto novinkou bude mela. Asi již víte, že v našem magazínu právě probíhá únorová část Věrnostní soutěže o finanční odměny za cca 100.000 korun. Její pravidla najdete na následujících odkazech...

Speciální šance aneb Šťastných 1.000

Díky diskuzi pod touto novinkou se můžete v bodovém hodnocení posunout na průběžné první pořadí v počtu bodů v únorové části soutěže. A tím se tedy katapultovat do slosovatelného počtu 333 čtenářek, které budou mít šanci na hlavní cenu únorové části. Jak?

Za tisící smysluplný příspěvek v diskuzi pod touto novinkou, udělíme jeho autorce či autorovi tolik bodů, aby se v okamžiku přidělení dostal/a v průběžném bodovém hodnocení právě na první místo, a to s náskokem 100 bodů na druhého v průběžném pořadí.

Podmínky

  • Diskuzní příspěvky pod touto novinkou musí být smysluplné. Tedy žádní samostatní smajlíci, ani jednoslovné výkřiky, ale minimálně strohé věty o podmětu a přísudku.
  • Pokud tisící příspěvek nebude splňovat předchozí podmínku, body dostane první následující příspěvek, který ji splní.
  • Pokud tato diskuze nedosáhne 1.000 příspěvků do 29.2.2012 a 24.00 hodn, kdy únorová část Věrnostní soutěže končí, neobdrží bonusové body žádný z příspěvků pod touto novinkou.

Tak hurá na to!

Reklama