Rádi bychom vám představili nové stránky pro aktivní ženy. Pokud kliknete na adresu www.jednoutydne.cz , pak se dostanete do zábavného světa žen. Adresa trochu zní jako úvod do statistiky sexu v českých ložnicích, ale není to tak, uvidíte, co všechno zde najdete!

 

Posuďte samy, kde jinde zjistíte, zda je dnes ideální den pro rande s vaším milým? V křišťálové kouli a na www.jednoutydne.cz ! Vyplníte pár otázeček a hned budete vědět, jak bude rande probíhat.

 

Celými stránkami vás provází tři kreslené mladé dámy – ekonomka Lenka, designérka Jana a  fotografka Petra. Najdete tady poradnu, kde se můžete diskrétně zeptat na vše co vás trápí nebo zajímá v oblasti životního stylu, vztahů nebo sexu a dostanete i pár praktických rad, třeba jak uspořádat nezapomenutelnou narozeninovou party, o které se bude mezi vašimi přáteli ještě dlouho mluvit. Každá z těchto kreslených postaviček má na starosti jedno z témat, to, které je jí nejbližší.

 

Sympatické dámičky vás rovněž zavedou do báječně relaxační hry. Na první pohled vypadá jednoduše, ale uvidíte samy, jak vás chytne! Hned ji můžete vyzkoušet! Klikněte zde a uvidíte: TADY NAJDEŠ HRU .

 

V rubrice diskuze si pak můžete s ostatními čtenářkami popovídat nejen o výsledcích ve hře, ale také na jakékoliv jiné téma vás napadne.

A co teprve soutěž! Ta je fakt báječná!

V další rubrice si můžete totiž zasoutěžit o super ceny – co byste řekla výhře digitálního fotoaparátu? A přitom štěstí ve hře záleží výhradně na vás - stačí být nejoriginálnější a nejvtipnější a jedna z cen je vaše.

Skoro byste mohli myslet, že tohle už byl poslední králík z klobouku. Omyl! Na stránkách nejdete ještě krásné e-pohlednice, pozadí ke stažení, zábavné puzzle a ještě zábavnější vtipy a citáty.

 

Zkrátka stránky přesně kopírují styl naší doby, která ženám vyhovuje – nemusíte na nic myslet, jen se bavte, jste volná…

Pokud se budete chtít dozvědět více o možnostech ochrany před početím, tyto stránky vás přesměrují na www.mojeantikoncepce.cz … protože tyto stránky mají se zábavou také něco společného. To, že na svou ochranu nemusíte myslet každý den, ale také jednou týdně.

Reklama