První příběh k našemu dnešnímu tématu nám poslala čtenářka Slunečnice. S hlídáním dětí jí jednou pomohla známá její známé, mladá holka. A jak to dopadlo? Špatně.

No, taky zkušenost. Mladí lidé bývají někdy nezodpovědní... Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Slunečnice, a přeju krásný den.


Dobrý den,

je to už hodně let, určitě skoro dvacet, co jsem měla menší děti. Dceři bylo asi šest a synovi čtyři, když jsem se poprvé rozhodla, že si večer vyjdu na pivo s kamarádkami. Jen do naší vesnice, kdybych se náhodou musela rychle vrátit.

Známá mi nabídla, že má holku, která jí občas hlídá děti, že s ní má dobré zkušenosti. Někomu cizímu bych děti samozřejmě nesvěřila. Tak jsem si řekla, proč ne, já můžu jít, holka si vydělá dvě stovky. Přišla, všechno vypadalo v pohodě. Jenže... Když jsem se po dvou hodinách vrátila, děti spaly (naštěstí) a milá hlídačka seděla na gauči skoro bez smyslů, a cítila jsem vůni trávy. No, prostě byla zkouřená. Využila toho, že tam byla sama, ale asi se jí to vymklo z ruky.

Tak jsem ji propleskla a asi po deseti minutách se mi podařilo ji vystrnadit z domu. A už nikdy mi děti nehlídala.

Slunečnice

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Kdo vám hlídá děti?

  • Potřebujete hlídat děti?
  • Kdo vám je nejčastěji hlídá? Jejich tatínek, babičky, dědové, tety...?
  • Svěřila byste je někomu cizímu?
  • Máte chůvu?
  • Necháváte je doma samotné? Jak staré?
  • Máte nějakou zajímavou historku?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Za odměnu získá jedna z vás dárek: Marťánky Gummi a šampón Timotei Kids s vůní Watermelon.

Pište jako obvykle na adresu redakce@zena-in.cz, a to do dnešních 14.30 hodin, heslo je HLÍDÁNÍ. Předem děkuju!

martitimo

Reklama