co vedlo k takovému činu naši čtenářku Miluši? Dáma a okusovala si nehty? Dnes se také diví, ale tenkrát to bylo nezbytné. Dokonce se díky okousaným nehtům vrátila ke starému koníčku. K jakému, to už se dočtete z jejího příspěvku

Tak já se vám s něčím přiznám. Nikdy v životě jsem si nekousala nehty a tento zlozvyk opravdu nesnáším. Ale nikdy neříkej, nikdy. Byli jsme u známých na chatě, seděli jsme u ohýnku a někdo přinesl kytaru. Hrál takové ty klasické písničky, co všichni znají a po chvilce se zeptal, jestli by se k němu nechtěl někdo přidat, že má ještě jednu.

Kdysi jsem hrávala a myslím, že docela obstojně. Najednou se mi strašně zachtělo po těch letech „hrábnout“ zase do strun a překvapit všechny přítomné. Nikdy jsem o tom před nimi nemluvila. Tak jsem kývla, že bych to ráda zkusila. Přinesl mi nádhernou „španělku“ s krásným zvukem a já se k překvapení ostatních přidala. Docela mi to šlo, akordy jsem si pamatovala, ale mělo to jeden háček. Nehty, které nebyly zrovna krátké, se mi ohýbaly o hmatník a začaly se lámat. Jenomže nikdo neměl nůžky, abych si je ostříhala. Tak jsem si pomohla barbarsky zubama. Zní to strašně, že, ale pak se mi hrálo jedna báseň.

Až na ta otlačená bříška prstů, která už odvykla ostrým strunám, jsem si to úžasně užívala. Nakonec mě tahle příhoda přiměla k tomu, abych se ke kytaře vrátila. Dnes už mám na prstech mozoly, a nehty krátké.

Miluše

Milá Miluše, tak to je opravdu zajímý příběh.

Poz.red.Text nebyl redakčně upraven

Co vy na to, milé ženy-in? Obětovaly byste také své nehty na oltář zábavy? Nebo by vás k tomu nikdo nedonutil? Stala se vám také nějaká příhoda, která se týká nehtů? Dnes je to opravdu pestré. Napíše nám ještě některá z vás, než téma uzavřeme?

Naši adresu jistě znáte: redakce@zena-in.cz

Reklama