Čtenářka Peggy89 si příležitostně přivydělává jako servírka. Obsluhu nahoře bez neprovozuje, ale jednou ji hosté požádali o to, aby se svlékla...

Jak čtenářka Peggy89 zareagovala na žádost hostů, kteří po ní v restauraci chtěli, aby se svlékla? To si můžete přečíst v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.


Podniky kde je obsluha bez nenavštěvuji a mě to tam nějak neláká. Já osobně bych tohle nikdy nedělala. Jednou jsem ale měla nabídku na něco podobného. Přes léto si k mateřské přivydělávám zhruba 1 víkend v měsíci v malé hospůdce ve vedlejší vesnici. Když jsem tam jednou byla a měla už jsem tam jen poslední stůl, tak u stolu vedli debatu o tom která z žen tam ukáže kalhotky. Žádná samozřejmě nechtěla. Když jsem jim donesla obědnané piva tak se ptali i mě jestli jim je ukážu že mi za to dají 500 kč. Byl to jeden host, který tam za sezónu chodil jen tak 3x ale pokaždé jak přišel nechával pěkné dýžka takže myslím že by i tu pětistovku dal, ale já to odmítla. Když se mě pak jeden kamarád co tam ještě byl ptal proč když bych jen sundala kalhoty a měla za pár teřin 500 kč tak jsem odpověděla že jsem měla zrovna krajkové kalhotky které byly tak průhledné jako bych na sobě nic neměla a to mi za ty peníze vůbec nestálo. Ten co mi to navrhoval zase nechal jedno se svých pěkných spropitných takže se mi i tak brigáda vyplatila :-)
Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. ledna 2013: Obsluha bez

  • Navštívila jste někdy podnik (i omylem), kde byla obsluha bez? Jaký to byl zážitek?
  • Co si o takových podnicích myslíte?
  • Chtěla byste ho někdy ze zvědavosti navštívit?
  • Znáte někoho, kdo takové podniky vyhledává?
  • Pustila byste do podobného podniku partnera, kdyby o to projevil zájem?
  • Byla byste ochotná dělat obsluhu nahoře/dole bez?

Své příspěvky posílejte formou úvah a příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Déla vaši příspěvků ať je rovna nebo delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možnost získání pěkného dárku. Dárkem je tentokrát stolní desková hra Nevinné hrátky pro dva - erotická hra pro dvojice od firmy Albi. Uzávěrka zasílání příspěvku je 8.1.2013 v 15.00 hodin.

hratky

Reklama