5a9fc99b305afobrazek.pngRůžová pěnová koupel s jahodovou vůní potěší na konci dne princezny i jejich maminky. Koupel obsahuje mandlové mléko pro jemnou péči o citlivou dětskou pokožku a má dokonale růžovou barvu. Pokud sáček rozstřihnete podle naznačené linie, máte navíc roztomilého maňáska na hraní ve spoustě dlouhotrvající pěny! Jak je u teteseptu zvykem, barvy jsou potravinářské a tak se nemusíte bát obarvení vlasů, pokožky ani vany.

Koupel Jednorožec tak doplňuje oblíbenou Sopku a nedávnou novinku koupelovou kouli Lovci pokladů!

5a9fc9ee8e06dobrazek.pngtetesept koupele nejsou jen zábavné, ale také pečující a vhodné pro citlivou dětskou pokožku. Filosofie značky je založena na kombinaci nejnovějších vědeckých a lékařských poznatků a tradičního přírodního léčitelství, které využívá sílu bylin. Koupele neobsahují silikony, parafíny, konzervanty, alkalické složky ani minerální oleje. Použitá potravinářská barviva jsou zdravotně nezávadná a nezabarvují ani vanu, dětskou pokožku ani vlasy. Produkty jsou dermatologicky testované a vhodné pro děti od 3 let.
 
Koupel Jednorožec (49,90 Kč), Lovce pokladů (99,90 Kč) i Sopku (49,90 Kč): zakoupíte v drogériích dm a na e-shopu 5a9fca04148f6obrazek.pngKupKosmetiku.cz.

Více informací na FB tetesept CZ/SK.

Reklama