Zajímalo by vás, kdo ještě může mít ze studeného jara požitek. Jasně, vlekaři a návštěvníci hor. My dole jsme netrpěliví, a nahoře se radují, že stále padá sníh, píše smířlivě naše čtenářka s nickem Romca2

Milé ž-inky a redakce. Asi nebudu sama, koho poslední dobou počasí štve a zároveň odrazuje v jarním nákupům.  Dnes ráno jsem venčila pejska a potkala sousedku. Taky pejskařku. Její fenka byla oblečená v prošívané bundičce a ona se zimomřivě choulila do kabátu. Už mě nic nebaví“, řekla. A tak jsem ji chtěla povzbudit a navrhla, že by si měla udělat radost a koupit třeba něco nového na sebe. No, to jsem si dala.

Místo, aby pookřála, začala si stěžovat o to víc. Že nemá na nic nejen náladu, ale ani peníze. Dnes je hodně těžké někomu udělat radost a tak si ji musíme dělat alespoň samy.

Já bych si ráda koupila nějaký jarní trenčkot. A klidně si počkám, až na něj bude počasí. Už mám jeden vyhlídnutý. Béžovou klasiku, která chyběla v mém šatníku.

A ono se to nezblázní, když ještě chvilku na to jaro počkáme. Jeden má ze studeného počasí trauma, druhý zase radost. Vezměte si třeba lyžaře. Ti se tetelí, že můžou sjíždět kopečky a ještě se přitom slunit. Tak jim to přejme, jaro už určitě brzy přijde.

S pozdravem vaše Romca2  

Milá Romco2, máte jistě pravdu. Buďme přející. A mimochodem, ten trenčkot vám schvaluji

Text nebyl redakčně upraven

Jak se chystáte na jaro, vy milé ženy-in? Už jste si letos koupila něco jarního na sebe? A chystáte se? Co by vám udělalo radost kromě teplejšího počasí?

Nový účes, kabelka, boty, nebo třeba kabátek? Máte jiný nápad, jak si v těchto chladných dnech zvednout náladu? Dejte nám tip.

Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz

Reklama