Naše čtenářka s nickem Abaka v tom má celkem jasno. Jak řeší živení a šecení svým snyů se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme

„Lepší šatit, nebo živit?“ Tak to je otázka....Doma mám tři kluky a k tomu ještě tatínka...,a myslím si, že nás kluci jednoho dne sní jako Otesánek. Občas nechápu, co se do kluků vejde, a za chvíly už zase říkají, že mají hlad, nebo chutˇ.

Když je sobota a neděle, tak musíme kupovat  např...4 bochníky chleba, když máme v plánu knedlík, tak musí být na oběd 2,atd...Asi opravdu začnu vařit v prádelních hrncích.... Do oblečení jim moc nemluvím, jen s nimi  probíráme cenu.

To se odvíjí od naší finanční situace. Kluci by nejraději nosili samé značkové oblečení, ale nejde to, jsou přeci jenom tři. Atˇ si značkové oblečení nakupují, až si na něj sami vydělají. Mladší bráškové to, co jde, i podědí,...jinak to u nás nejde. Nejsme tak bohatý.

Ale myslím si, že zatím mají celkem dobrý vkus.  

Abaka

Takže jestli tomu dobře rozumím, vaše kluky je lepší šatit než živit

Jak to máte vy, milé ženy-in? Jak se oblékají vaše děti? Mluvíte jim do toho? Nebo už si samy prosazují svůj názor? Kdy poprvé došlo ke vzdoru kvůli oblékání? Měla jste se svými dětmi někdy takový problém? Nechtěly si vzít oblečení, které jste jim připravila? Jak jste na tom dnes? Už jsou velké a vy jim necháváte volné ruce?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Soutěž dne: kšiltovka

 

 

Reklama