634e9684d38cfobrazek.jpgVše začíná samotným zpracováním kávovaru. Ve velkém množství je použita nerezová ocel s jemným kartáčováním elegantně objímající celou přední část přístroje. KRUPS INTUITION EXPERIENCE+ je doplněna o zcela nové technologie, které snižují hlučnost během přípravy kávy. Nabídka kávových nápojů byla rozšířena až na 21 druhů, a to včetně vybraných studených nápojů pro osvěžení! V horkých letních dnech se můžete snadno vzpružit ve vlastní kuchyni. Vybírat můžete až ze tří ledových kávových receptů: trendy Nitro káva, kterou si zamilujete pro její příjemně sladkou chuť s jemnou krémovou texturou. Zaručeně potěší oblíbené Frappé – ledová našlehaná káva s hustou pěnou, nebo si dopřejte oblíbenou klasiku v podobě ledové kávy, do které si můžete přidat dle chuti zmrzlinu a ochladit se kostkami ledu navíc.
Milovníky silné kávy nadchne nová možnost přípravy extra silných nápojů při použití až o 15 % více namleté kávy než bylo doposud možné. Není ale třeba se limitovat pouze na černou kávu, funkce extra silného nápoje je k dispozici pro všechny dostupné recepty, lze si tedy například dopřát i silné cappuccino. KRUPS INTUITON EXPERIENCE tak umocňuje luxusní kávový zážitek a nerušenou atmosféru při jakékoliv příležitosti.

Osvědčený systém přípravy KRUPS Quattro Force se postará o přípravu vašeho nápoje, který bude dokonale vyladěn od zrna až po šálek. Od rychlého pomletí konickým Active Speed mlýnkem, přes kvalitní tempování kávy až přes jeho samotnou přípravu, to vše zajistí systém Quattro Force. Jeho součástí je také systém inteligentního čištění Auto Clean, které udržuje kávovar v dokonalé hygienické čistotě, ať už automatickým čištěním po každém použití, tak propracovaným programem celkového čištění či odvápnění, a to bez nutnosti jakéhokoliv manuálního zásahu. Stačí jen párkrát ročně program spustit za použití čistící tablety či odvápňovacího prášku. Intervaly si dle frekvence používání kávovar navíc sám hlídá a na tuto potřebu vás sám včas upozorní. Vy si tak můžete bezstarostně dopřávat šálek své dokonalé kávy den za dnem.

634e96b38645eobrazek.jpgRozšířena byla také možnost tvorby profilů, své oblíbené nápoje s vlastní personalizací si nyní může uložit skutečně celá rodina (až 8 profilů). Ovládání kávovaru je snadné jako u mobilního telefonu a vyšperkovat si kávovar můžete vlastním nastavením barevného podsvícení – na jaře vám možná bude příjemná svěží zelená a během podzimu třeba oceníte hřejivou oranžovou. Navíc díky světelným ukazatelům vždy víte, kdy kávovar vyžaduje zásah z vaší strany. Barevné indikátory se vždy rozsvítí sytě červeně a instrukce na displeji vás detailně provedou všemi nutnými kroky.

Kávovary jsou vybaveny zcela novou technologií Milk Expert, která dovedla schopnost automatického čištění ke skutečné dokonalosti, a to při zachování všech oblíbených funkcí mléčného systému One-Touch Cappuccino. Už tedy ani po přípravě mléčných nápojů není třeba jakákoliv manuální údržba, o mléčný systém je kávovar schopný se postarat naprosto sám, a to se stejnými nároky na četnost čistících cyklů jako doposud. Dopřejte si tedy sametově jemnou pěnu nebo i oblíbené třívrstvé nápoje připravované stejně, jako byste se právě nacházeli v kavárně bez jakýchkoliv dalších starostí. Inovativní kávovary z řad KRUPS INTUITION EXPERIENCE se postarají o vás, ne naopak.

634e96a6ac920obrazek.jpg

Doporučená cena kávovarů z řady KRUPS INTUITION EXPERIENCE+ (EA877D10) 29 999 CZK, 1 199 EUR, 469 990 HUF a KRUPS INTUITION EXPERIENCE (EA876D10) je 28 999 CZK, 1 149 EUR, 449 990 HUF.

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 15 let za přiměřenou cenu – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.
634e9661ad4d4obrazek.jpg