Kulišácký recept na to, jak se vyhnout problémům s kamarády zaslala čtenářka Eli.Emanuela jako svůj příspěvek k dnešnímu tématu. Návod najdete v této novince...

Jak na trable s kamarády? Odpověď zná čtenářka Eli.Emanuela...

Jednoduchý recept na trable s kamarády

Jsem vdaná již nějaký ten pátek, ale doteď jsem neřešila žádný problém, který by byl způsobený manželovými kamarády. Neumím si představit, jaká trápení prožívají ženy, jejichž muž má „nevhodné“ kamarády. My máme doma pohodu, za kterou jsem neskutečně vděčná.
A jaký je ten můj recept na rodinnou pohodu? Naprosto jednoduchý! Stačí si najít muže, který žádné kamarády nemá! :) Pravda, takových mužů asi není mnoho, ale existují. A můj muž je jedním z nich. To, že nemá žádné kamarády, má řadu výhod. Jednak již zmiňovaná absence konfliktů s kamarády. Ale také to, že můj muž tráví svůj volný čas s rodinou, s námi. Nemá potřebu být s jinými, protože pro něj je rodina tím nejdůležitějším v jeho životě. Jako žena velmi oceňuji, že je s námi doma, že se věnuje dětem, že se podílí na starostech s domácností.
Dříve měl manžel pár kamarádů, jenže jak šel čas, jejich životní cesty šly jinudy a oni zůstali spíš jen známými. Ale i tak má pár blízkých duší mimo rodinný okruh, a to pár kamarádek. Všechno jsou to skvělé holky, se kterými si nesmírně rozumím a jsem ráda, když k nám jednou za čas přijdou na návštěvu. S holkami vycházím snáz než s kluky, takže jsem opravdu ráda, že manžel nemá kamarády, ale kamarádky. :)

Eli.Emanuela

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. května 2011: Nerozumím jeho kamarádům!

Dostala jste se někdy v životě do následujících situací...

  • ... neměli mě rádi partnerovi kamarádi.
  • ... neměla jsem ráda partnerovy kamarády.
  • ... neměli jsme se s partnerovými kamarády rádi navzájem.

Pokud ano, napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu. Popište v něm důvody a okolnosti, proč se tak stalo a jaké bylo řešení. Svěřte se a třeba tak pomůžete ostatním čtenářkám magazínu! Nejzajímavější příspěvek (dlouhý alespoň jako tento odstavec textu) odměním dárkovým balením čaje PICKWICK Kouzlo ovoce s velkým hrníčkem (viz obrázek níže). Svůj příspěvek posílejte na e-mailovou adresu níže a do předmětu nezapomeňte uvést heslo...

pickwick

Reklama