V celkovém hodnocení i dalších parametrů dosáhla autosedačka NUNA PIPA next při použití se základnou Pipa Next Base skóre 1,6. Prémiové autosedačky, kočárky a další produkty holandské značky NUNA k nám dováží společnost Babypoint.
5f563010af827obrazek.png
Bezkonkurenčně nejlepší skóre dosáhla autosedačka NUNA PIPA next při použití se základnou  (pro děti od narození do 13 kg, 40 – 83 cm) za ochranu při bočním nárazu - výsledek 0,8 je rovněž 3. nejlepší v historii ADAC testů (dle statistiky od roku 2017). Špičková ochrana při nárazu z boku je zajištěna díky unikátním, automaticky se otevírajícím prvkům boční ochrany. Sedačky obvykle vynikají při jednom typu nárazu, bočním nebo čelním - vajíčko NUNA PIPA next však kombinuje připravenost na obojí a její průměr 1,0 za čelní a boční náraz je nejlepší výsledek v historii testů ADAC. Přitom vynikajících výsledků dosáhla autosedačka NUNA PIPA next i přes to, že je o cca 40 % lehčí než její robustnější konkurenti v testu. S váhou 2,8 kg je dokonce nejlehčí sedačkou prodávanou na českém trhu, kterou lze poutat tříbodovým pásem vozidla (ostatní lehké modely fungují pouze v ISOfixové bázi). Podle hodnocení ADAC má autosedačka NUNA PIPA next i nejlepší kvalitu zpracování ze všech sedaček v testu.
5f56303e90c90obrazek.png

Cenná rada pro rodiče od testu ADAC:
Mezi vajíčky je nejbezpečnější autosedačka NUNA PIPA next při použití se základnou Pipa Next Base

5f563054d0257obrazek.pngKromě zmíněného tříbodového poutání lze vajíčko NUNA PIPA next upevnit samozřejmě i do ISOFIXové báze, 13 pozic ISOFIXových konektorů zajistí správnou instalaci i ve vašem vozidle, o čemž informují barevné indikátory. Naprosto pevná instalace pomocí technologie True lock™ umožní upevnit bázi během pár vteřin díky využití ISOFIXových kotevních bodů vozidla. Energii při případném nárazu absorbuje stabilizační opěrná noha s deformační zónou, která zároveň minimalizuje síly působící na dítě. Bezpečí, ale i pohodlí malého pasažéra zvyšuje patentovaná paměťová pěna Tailor tech™. Z prvků, podílejících se na komfortu dítěte i rodičů při manipulaci se sedačkou, lze zdůraznit 7 pozic nastavení opěrky hlavy (zvládnutelné jednou rukou), vložku pro novorozence zajišťující oporu těch nejmenších (snadno vyndáte, jakmile dítě vyroste) či clonu Dream drape™, kterou pohodlně vytáhnete a v tichosti upevníte pomocí magnetů, aby nic nerušilo zdravý odpočinek. Autosedačka NUNA PIPA next má i TUV certifikaci pro leteckou přepravu a je kompatibilní se všemi kočárky značky Nuna.

Více informací včetně seznamu kamenných i online prodejen najdete na nunababy.com, babypoint.cz, Facebook NUNA a Instagram Nuna.
5f562ff45bc4fobrazek.png

Reklama