Na začátku dubna tohoto roku otevřela společnost BSH domácí spotřebiče nové Brand Experience Center – první zážitkové centrum věnované výhradně domácím spotřebičům značek Bosch, Siemens a Gaggenau. Unikátní Brand Experience Center nabízí na ploše 500 m2 nejen exkluzivní designové prostory, které poskytují zcela nový pohled na prezentaci domácích spotřebičů, ale rovněž školící a kulinářské centrum a také domácí kavárnu. Nahlédněte do fascinujícího světa špičkového designu, převratných funkcí a těch nejpokročilejších technologií, jaké existují.

Brand E

Moderní Brand Experience Center je skvělým místem k návštěvě, ať už se rozhodnete přijít sami, nebo s celou rodinou. Stačí zavítat a ihned zjistíte, proč domácí spotřebiče značek Bosch, Siemens a Gaggenau dnes a denně uchvacují stále více spotřebitelů a proč jsou jedněmi z nejoblíbenějších na světě. K dispozici vám budou vyškolení pracovníci, kteří vám vše detailně představí a zodpoví každý váš dotaz. Přímo na místě si můžete otestovat, jak který spotřebič sedí vašemu životnímu stylu a vašim vlastním, sebenáročnějším požadavkům.

Brand E

V Brand Experience Centru získáte nejen jedinečný pohled na domácí spotřebiče, ale také dostatek prostoru a času, abyste si vše mohli v klidu promyslet a vychutnat. Kromě exkluzivních prezentačních prostor zde totiž nechybí ani příjemná kavárna, v jejímž příjemném prostředí si můžete vychutnat lahodnou kávu připravenou v kávovarech značky Bosch. Kavárna navíc nabízí unikátní možnost nahlédnout skrze velkou prosklenou stěnu do servisního střediska společnosti BSH, přímo pod ruce servisním technikům při jejich každodenní práci.

Brand E

Brand Experience Center společnosti BSH domácí spotřebiče, navržené architektonickým a designovým studiem Atelier Kunc Architects, najdete na Radlické ulici v Praze, v blízkosti stanic metra Nové Butovice a Jinonice. Nalézá se v jedné z bývalých budov Waltrovy továrny, která dříve sloužila k výrobě a dodávce energie pro celý Waltrův závod. Industriální ráz budovy byl při kompletní rekonstrukci záměrně zachován, a prostory Brand Experience Centra tak nabízejí jedinečné a působivé spojení původní historické architektury s nadčasovým designem a funkčností nejmodernějších spotřebičů.

Brand E

Koncept Brand Experience Centra byl inspirován showroomy společnosti BSH v zahraničí, nejvýrazněji se v něm pak projevují prvky prezentačních prostor z Belgie. Jeho pojetí však bylo adaptováno českému prostředí a přizpůsobeno industriálnímu prostoru, který mu budova nabízela. Prezentační prostory jednotlivých značek jsou díky velkým proskleným oknům částečně viditelné i zvenčí, nicméně pouze do té míry, aby nebylo vše zjevné na první pohled, a každý měl tak chuť nahlédnout dovnitř a dozvědět se něco více. Přijďte i vy a objevte fascinující svět domácích spotřebičů značek Bosch, Siemens a Gaggenau.

Brand E

Více informací o Brand Experience Centru a značkách domácích spotřebičů Bosch, Siemens a Gaggenau naleznete od 15. dubna 2016 na webových stránkách www.brandexperiencecenter.cz. Zde si můžete centrum také prohlédnout na fotografiích v galerii nebo formou virtuální prohlídky a rezervovat termín své návštěvy prostřednictvím objednávkového formuláře.

Brand E

Otevírací doba Brand Experience Centra od začátku května 2016:

Pondělí:    10:00 - 18:00

Úterý:       10:00 - 18:00

Středa:     10:00 - 18:00

Čtvrtek:    10:00 - 20:00

Pátek:      10:00 - 18:00

Sobota:    10:00 - 14:00

V průběhu dubna bude centrum otevřeno od pondělí do pátku od 10:00 do 17:00 hodin.

Reklama