Pokud řešíte problém s koupí menší televize, třeba do dětského pokoje nebo na chatu, máme tu pro vás ideální řešení. Televize s vestavěným přehrávačem DVD! Na našem trhu není mnoho televizorů, které by byly vybaveny přehrávači DVD, a už vůbec ne takových, které by k tomu navíc měly obrazovku s podsvícením LED. Díky tomu získáte skutečně brilantní obraz s krásnými barvami.

tv

Novinka na trhu - Ideální televize do ložnic a dětských pokojů

Supertenká

Už nemusíte volit mezi ultratenkým televizorem a televizorem se zabudovaným DVD přehrávačem. LED televizor Hyundai s DVD přehrávačem nabízí kombinaci obou. I přes zabudovaný DVD přehrávač, může označení „supertenký“ hrdě nosit.V nabídce je v úhlopříčkách 41 nebo 48 cm s rozlišením HD READY a 56 cm v provedení FULL HD a obrazovka tak má rozlišení 1 920 x 1 080 bodů.

Multifunční

Standardem je tuner pro příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T a programový průvodce EPG (televizní program), který pracuje ve dvou režimech a má navíc i možnost filtrování pořadů. Samozřejmostí je třídění naladěných kanálů a možnost vytvořit seznam oblíbených kanálů. Základní ovládání najdete na boku, kde je mimo jiné i konektor pro sluchátka. DVD přehrávač si poradí s muzikou v MP3, fotografiemi v JPEG a videi v AVI, XviD, DivX a MKV. Pochopitelně vedle běžných CD a filmových DVD. „Multimedialitu“ ovšem neobstarává pouze mechanika DVD. Audio a video formáty můžete přehrávat i pomocí USB vstupu. Nechybí ani VGA vstup pro připojení počítače nebo třeba notebooku, takže filmy dostanete do televizoru i touto cestou.

Šikovná ultratenká LED televize s vestavěným DVD přehrávačem a výborným obrazem.

tv

Úsporná

LED televizor Hyundai se zabudovaným DVD přehrávačem navíc splňuje také standardy úspornosti LED TV. Oproti standardním LCD přichází LED televizor Hyundai s 50 % úsporou, což znamená spotřebu během provozu pouhopouhých 25 W!.

Komfortní

Multifunkční televize se zabudovaným DVD přehrávačem, komfortním USB vstupem, ekonomickou spotřebou i ultratenkými rozměry bude dobrým společníkem nejen v dětských pokojích. Multifunkční TV se zabudovaným DVD přehrávačem, komfortním USB vstupem, ekonomickou spotřebou i ultratenkými rozměry bude dobrým společníkem nejen v dětských pokojích, ložnicích, ale také si jej můžete odvézt třeba na víkend na chalupu.

Hyundai LED televize s DVD jsou dostupné v cenách od 3.999 Kč. Více informací na www.hyundai-electronics.cz.

Reklama