Foto: Profimedia

Oslava třetích narozenin malé Stormi byla pohádková, i přesto, že se vzhledem k pandemii Covid-19 konala v užším kruhu než za normálních okolností. Zúčastnila se jí nejbližší rodina včetně všech dětí klanů Kardashianů a Jennerů, tedy tetičky, strýčkové, bratranci a sestřenice, kterých má Stormi požehnaně.

Kylie Jenner na svém Instagramu oznámila, že musela zrušit chystanou oslavu s názvem StormiWorld. Šlo by v pořadí o třetí ročník velkolepé párty na oslavu narozenin malé holčičky. Minulé dva ročníky byly skutečně bizarní – například loni přicházeli hosté skrz obrovskou nafukovací hlavu oslavenkyně. Na místě byly k dispozici polštáře s hlavou Stormi, mezi lidmi procházel člověk namaskovaný jako holčička, a dokonce i dort byla malá Stormi.

Na letošní párty se Stormi oblékla jako princezna a všechno bylo halené do růžové barvy. Maminka Kylie na svém Instagramu zavzpomínala a dceři napsala vyznání: „Děkuji Bože, že jsi mi poslala tuto malou dušičku. Pláču, protože nemůžu zastavit čas. Budou mi chybět všechny maličkosti, jako je tvůj roztomilý hlas nebo naše dlouhé hovory o nočníku. Nejlepší částí těch posledních let bylo sledovat, jak všechno zažíváš úplně poprvé. Na druhou stranu jsem ráda, že můžu sledovat, jak z tebe roste neobyčejná dívka, a všechny ty úžasné věci, které budeš jednou dělat. Všechno nejlepší mému děťátku.“

Reklama