Jsem už odmalička velmi soutěživý typ a měla jsem i několikrát štěstí, ale většinou to bylo v podobě drobných výher v časopisech, v rádiu a dvakrát jsem dokonce vyhrála na Žena-in.

Kamarádky mi výhry vždycky záviděly a říkaly, že jsem dítě štěstěny. Ale ony nikdy nikde štěstí nepokoušely, tak nemohly nic vyhrát.

Největší výhra však přišla předloni před Vánocemi. Od mého telefonního operátora mi přišla sms, abych poslala sms a zúčastnila se soutěže o hodnotné ceny. Sice jsem nevěřila, že něco vyhraji, ale sms jsem poslala a do 24 hodin mi přišla odpověď „Gratulujeme, vyhráváte eurovíkend  pro dvě osoby ve vámi vybraném evropském městě“. Nemohla jsem tomu uvěřit a hned volala operátorovi. Dozvěděla jsem se, že v ceně jsou dvě letenky a ubytování v luxusním hotelu se snídaní na tři noci v městě, které  si sama vyberu. Hned jsem volala svému tehdejšímu příteli a podělila se ním o radost. Vybrali jsme si pobyt v překrásném hotelu v Paříži. Výlet byl opravdu nádherný a nikdy na něj nezapomenu.

Staré přísloví říká, štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Doufám, že to neplatí a já mám štěstí v obou případech. I když teď už jsem s jiným přítelem, než jsem tehdy v Paříži byla, vím, že  jsem vyhrála LÁSKU a jsem šťastná a zamilovaná. Tomu se žádná výhra nevyrovná.Láska je opravdovou výhrou, ale ta Paříž stála určitě za to.
Co je pro vás větší výhrou - zájezd nebo láska?

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Připadá vám to jako zbytečné vyhazování peněz?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz

Reklama