Čtenářka Januše mi poslal příhodu, která je skutečně k neuvěření. Myslíte si, že je něco takového možné?


Dobrý den,

chtěla bych popsat humornou situaci se zubními protézami. Byli jsme s manželem v restauraci a k vedlejšímu stolu se posadili hodně staří manželé. Objednali si a po přinesení talířů se pustila do jídla stařenka. Stařík se jen usmíval a pokyvoval hlavou, když mu ona mezi sousty říkala, že si vybrali dobře. Zpozoroval to číšník, který je obsluhoval, přistoupil k nim a zeptal se, jestli není něco v nepořádku.

Stařík se opět usmál a pravil: „Ne, mladíku, vše je v dokonalém pořádku, já jen čekám, až manželka dojí a půjčí mi zuby. To víte, dnes jsou zuby hodně nákladné, tak jsme si pořídili jedny dohromady".

Číšník beze slova odkráčel. Za chvíli jsme uviděli, že stařenka si vyndala zuby z pusy, otřela je v čistém bílém kapesníčku a s přáním dobré chuti je podala manželovi. Jsem zvědavá, až budeme jednou s manželem také potřebovat „vyndavací zuby", jestli nám finance budou stačit na dvoje, či ne.

Zdraví,
Januše

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Dnes si v magazínu Žena-in.cz povídáme o zubech. Pište mi…

  • … o vašich problémech se zuby.
  • … o tom, zda jste jako děti věřili na vílu Zubničku.
  • … o tom, jak podléháte trendům v péči o chrup.
  • … o zubech vašich domácích mazlíčků.
  • … o špercích v zubech.
  • ... o zubařích.

Zahrňte mě zkrátka vším, co se vašeho chrupu týká. Humorně i vážně, to záleží na vás! Na příspěvky se těším na redakčním e-mailu!

Reklama