Ahoj všichni v redakci,

nevím jestli bude pro Vás toto zajímavý příběh co se týče jména, ale jmenuji se Andrea a podle vyprávění mojí matky si můj otec prosadil jméno Andrea (v případě, že se narodí holčička) ale v kalendáři v té době jméno Andrea vůbec neexistovalo. Narodila jsem se 25.9. a tak mě pojmenovali jménem Andrea. A prý uběhly 2 roky a jméno Andrea se v kalendáři objevilo, ale k mojí smůle 26.9. což je hned den po mých narozeninách a tak mám svátek i narozeniny prakticky v jeden den a snad právě proto se mi moje jméno nelíbilo jako dítěti, protože všichni slavili narozeniny a svátek zvlášť, ale u mě oslava proběhla jen jednou.

Dnes už mi je to jedno, jsem dospělá, ale jako dítěti mi to bylo hrozně líto a snad právě proto jsem u všech svých dětí hledala jména vždy alespoň 3-4 měsíce před nebo po jejich narozeninách.

Mějte se pěkně a přeji opožděně šťastný nový rok.

Andrea2509

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Milá Andrejko, cítím s vámi. Já zase záviděla sestře, která slavila narozeniny v létě, že si může udělat na oslavě táborák a grilovačku. Jestli vás to utěší, já neslavím vůbec. Narozeniny i svátek mám, jak už jsem mnohokrát psala, týden od sebe. A navíc v úžasných datech (24. 12. a 1. 1.)

Reklama