ibalgin

Bolest hlavy nebo zad nám dospělým dokáže velmi znepříjemnit život. Co pak tedy musí prožívat naše ratolesti, když se jejich dásněmi prořezávají první zuby nebo když leží v postýlce s horečkou? Těmto nepříjemným zážitkům se v dětství nevyhne nikdo. Když už ale nastanou, je na nás - rodičích, abychom svým potomkům v takových chvílí poskytli co největší psychickou podporu a pomohli jejich bolest zmírnit.

Již od prvních měsíců života se děti setkávají s různými druhy bolestí: růst prvních zubů, bolesti hlavy, uší a také bolesti svalů a kloubů, které jsou zpravidla spojené s chřipkovými onemocněními či horečkou po první vakcinaci. Tyto doslova „bolestivé“ zkušenosti jsou pro ně velmi fyzicky i psychicky náročné. Někteří chlapci a děvčata v předškolním věku jsou dokonce často přesvědčeni o tom, že je bolest určitým druhem trestu a že si za ni mohou sami.

ibalginRodiče jsou v takových situacích často bezradní. Pomoc je přitom tak snadno dostupná. Když bolí něco nás, dospělé, saháme zpravidla po jednoduchém, a přitom účinném řešení – volně dostupných analgetikách. Stejně jako pomáhají nám, mohou zmírnit bolest také u našich potomků. Pro děti již od 6 měsíců a 7 kg váhy můžete vyzkoušet speciální perorální suspenzi Ibalgin® Baby. Malinová příchuť a jemná konzistence tohoto sirupu jsou zárukou snadného dávkování.

Ibalgin® Baby pomáhá snižovat horečku a zmírňuje záněty různého původu. Účinný je rovněž při tlumení mírné až středně silné bolesti – např. hlavy, uší, zubů, krku, zad, bolesti při pohmoždění a podvrtnutí, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění. Ibalgin® Baby zakoupíte v lékárnách ve 100 ml balení za cca 103 Kč.

Reklama