Letošní vánoční nabídka potěší všechny, kteří rádi rozmazlují sami sebe i své milované exotickými dárky.

Vánoční nabídka dárkových balíčků Schwarzkopf  Henkel s vlasovou a tělovou kosmetikou je totiž skutečně neodolatelná. Ať už si balíček vyberete jako dárek pro kolegyni, kolegu nebo někoho, kdo je vám opravdu blízký, máte jistotu, že Schwarzkopf & Henkel s velkou pečlivostí vybral ze svých nejprodávanějších značek Fa, Taft, Gliss Kur a Schauma ty nejoblíbenější  a nejnovější výrobky. Nabídka 24 atraktivních dárkových balíčků jistě vyhoví každému vkusu i finančním možnostem.
Vánoční dárky od Schwarzkopf & Henkel 

S nepřehlédnutelným designem, který v sobě spojuje klasickou eleganci s minimalistickou úsporností, představují tyto dárkové balíčky perfektní dárek pro muže i ženy. Jejich obal je natolik pohledný, že je naprosto zbytečné pokoušet se je zabalit do dalšího balicího papíru nebo bojovat s lepicí páskou.
Dárkové balíčky s výrobky Schwarzkopf & Henkel jsou k dostání ve dvou řadách:
 řada Premium nabízí tři nejprodávanější výrobky sestavené do 15 dárkových balíčků se snadným otvíráním a obsahem, který udělá dojem na každého, i kdyby byl jeho vkus sebevybranější.
 pro ty, kteří vyhledávají drobnější dárky, je připravena řada Value, nabízející vždy dva oblíbené výrobky sestavené do 9 atraktivních dárkových balíčků s neodolatelným vzhledem a vynikajícím poměrem užitné hodnoty k ceně.

Z nabídky 24 vánočních balíčků si můžete vybrat například:

Fa Jogurt Aloe Vera
Trojice výrobků - sprchový gel, deodorant a tekuté mýdlo – nabízí vyváženou kombinaci zklidňujících účinků aloe vera a výživného jogurtu. Ocení ji zejména ti, kteří hledají stejnou měrou osvěžení i jemnou péči, díky níž se budou cítit dobře při jakékoliv příležitosti. Obsahuje:
 Fa sprchový gel Jogurt Aloe Vera, 250 ml
 Fa deosprej Jogurt Aloe Vera, 150 ml
 Fa tekuté mýdlo Jogurt Aloe Vera, 300 ml
Doporučená cena balíčku: 199,90 Kč

Fa Spicy Black
Sprchový gel, deodorant a voda po holení Fa Spicy Black - to je to správné koření pro správné muže. Efektní černé minimalistické balení dá vyniknout obsahu i značce. Obsahuje:
 Fa sprchový gel Spicy Black, 250 ml
 Fa deodorant Spicy Black, 150 ml
 Fa voda po holení Spicy Black, 100 ml
Doporučená cena balíčku: 289 Kč

Taft Lycra-flex a Taft Looks
Lak na vlasy a stylingový gel jsou výrobky schované ve slušivé oranžové dámské kabelce Taft. Potěšit můžete flexibilně tužící variantou Taft Lycra-flex nebo radikálně tužící řadou Taft Titan Looks. Obsahuje:
 3WT lak na vlasy, 250 ml
 3WT gel na vlasy, 150 ml
Doporučená cena balíčku: 219 Kč

 

 

 

Gliss Kur pro barvené vlasy
Luxusní kosmetický kufřík v sobě skrývá výrobky Gliss Kur Pro barvené a tónované vlasy, které dodají Vaší barvě dlouhotrvající intenzitu a sytost a Vašim vlasům barveným vlasům zdraví a lesk. Obsahuje:
 Gliss Kur šampon pro barvené vlasy , 250 ml
 Gliss Kur balzám pro barvené vlasy, 200 ml
 Gliss Kur kúra pro barvené vlasy, 150ml
Doporučená cena balíčku: 289 Kč

Schauma Pro lesk barvy
Péče o barvené vlasy v podobě Schauma šamponu a balzámu ve spreji Pro lesk barvy v atraktivní dárkové kazetě. Obsahuje:
 Schauma šampon Pro lesk barvy, 250 ml
 Schauma balzám ve spreji Pro lesk barvy, 200 ml
Doporučená cena balíčku: 119 Kč


Vánoční balíčky s kosmetikou od Schwarzkopf & Henkel navíc můžete vyhrát ve Velké vánoční soutěži, Henkel je jedním z jejích partnerů! Soutěžte a těšte se na výhry!

Reklama