Paco Rabanne je podle mnohých mistr fantazie. Návrhář, který se proslavil ikonickými šaty z kovových plíšků, nebojí se experimentovat a přicházet stále s něčím novým a jiným. Do svého portfolia parfémů nyní zařadil zcela jedinečný Pure XS.

pure xs

Podle oficiálních slov je nový pánský parfém Pure XS popsán následovně: Fantazie ztělesněná nadmírou dokonalým a naprosto nemravným mužem. Nedosažitelný dědic, který probouzí sex a touhu k životu. Dvojitý hřích. Pure XS je ztělesněním přebytku a naprosté fantazie.

Pure XS ztělesňuje podvojný charakter muže s ušlechtilým vychováním a sexuální silou. Magneticky spojuje protiklady stud a smělost, neřest a ctnost. Název si libuje v extrémech. Pure jako čistota mužské krásy, touhy a erotiky. XS vyjadřuje sex a výrazný charakter v srdci příběhu. Reakci, která podněcuje a vůni, která kolísá mezi svěžestí a vzplanutím.

pure xs

Já osobně si tuto vůni zamilovala na první přičichnutí. Je dokonale osobitá, jedinečná a jsem přesvědčená o tom, že dodá skvělou tečku každému muži, který se nebojí vyjít z davu, být vidět, být slyšet a vydat se po cestě jinakosti.

Vůně nese jednu jasnou myšlenku – doutnající vzrušení. Až si přičichnete, zapojíte veškeré smysly, ucítíte hned několik protikladných dojmů – hřejivost, přitom jemnost, intenzitu, přesto jedinečnost, svěžest, čistotu a sílu v jednom...

Ucítíte také zázvor, rostlinné šťávy a tymián, skořici, vanilku, myrhu a pižmo. Nějak takhle určitě voní sex-appeal...

pure xs

Cena Pure XS EDT od 1700 Kč, zakoupíte v parfumeriích Sephora, Marionnaud, Fann, Douglas a Tesco My.

 

Reklama