A co je pravděpodobně to nejdůležitější je, že sérum N°1 Lash neobsahuje hormony, takže ho můžete bez starostí užívat i těhotná nebo kojící. Sérum je na českém trhu více jak devět let a za tuto dobu máme spoustu spokojených zákaznic. Co od takového séra vlastně můžete očekávat?

Sérum prodlužuje životnost řasy, která tak může růst delší dobu. Zároveň vyživuje řasový kořínek a podporuje tvorbu melaninu. Díky tomu řasy získají tmavší barvu.

Sérum se aplikuje ráno i večer na oční víčko ke kořínkům řas. To je vše. Pokud budete pravidelně aplikovat, řasy budete mít každý měsíc delší a delší jako mrkací panenka.

První rozdíl můžete zaznamenat již po dvou měsících užívání zejména na horních řasách, které budou delší, silnější a také tmavší.

Po určité době, zpravidla 4. - 6. měsíc se růst postupně zastavuje. V této fázi už nemá smysl dál aplikovat sérum dvakrát denně jelikož řasy narazily na svůj limit. Můžete tedy sérum aplikovat už jen jednou denně, abyste udrželi jejich délku. Pokud sérum přestanete používat, řasy postupně odrostou a začnou se vracet do původní délky.

Díky obsahu 6 ml je možné tvrdit, že No°1 Lash má nejlepší poměr množství / cena a při ceně 1 950 Kč jsme nejlevnější v poměru ceny na jeden ml. Sérum má i příjemný aplikátor, na který jsme zvyklé například u lesků na rty, takže se opravdu příjemně nanáší na oční víčko. Díky flokovanému povrchu zachytí dostatek séra a na jedno „namočení“ můžete aplikovat na všechna čtyři víčka.


Sérum N°1 Lash neobsahuje hormony, takže nezpůsobu červenání očí, hyperpigmentaci očního okolí, nepálí v očích, nezpůsobuje bolesti hlavy a jiné problémy, které séra s hormony (ta poznáte podle té tenké štětinky namísto aplikátoru) mohou způsobovat.
Veškeré informace naleznete na této stránce, kde naleznete i další efektivní produkty této značky.

Soutěžte o sérum v naší soutěži. Vybereme 5 z vás!

Reklama